Shellgas

HaCkİm_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir sefer shellden gaz aldım. Sabahları benzinden gaza geçişte tekleme ve hatta birkaç sefer stop etti ışıklarda ve arıza lambası yandı. Daha sonra petrol ofisinden aldım böyle bir sorunla karşılaşmadım. İkinci sefer tekrar shelden aldığımda yine bu sabah benzinden gaza geçişte nerdeyse stop edecekti araç ve benzine alarak engelleyebildim stop etmesini. Sizce bu gazdan mı kaynaklanıyor yoksa araçtamı bişey var.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gazı aldığınız yerden olabilir shellgazla ilgili ilk defa sikayet duydum desem yalan olmaz

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazıları korsan oluyor.bizim burda yagaz yazmış adam ama alakası bile yok.opetin birkaç bayrağını asmış ama kocaman sunpet yazısı var pompaların üzerinde.

SerkanAyhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yıllardır Shellden şaşmadım.Hiç başıma böyle bir olay gelmedi.Bence piyasadaki en iyi gazı shell satıyor.

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sürekli PO tercih ediyorum.. Geçenlerde Shell'den aldım ve sizin karşılaştığınız sorunlar kadar ciddi olmasa da aracımın gidişinde biraz isteksizlik hissettim, bunun yanında menzilde ciddi oranda daha az oldu PO'ya göre.. Bence bildiğiniz güvendiğiniz istasyondan şaşmayın.. Bunun yanında birde LPG filtrenizi kontrol ettirin. Katkılı lpgler filtrenin daha erken tıkanmasına sebebiyet verebiliyorlar..

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
po da problem yoksa po al devam et takma kafana derim

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aygaz eurolpg. yılda bır fıltre değiştirirsen sorun yaşamazsın