sevgi dili türkçe

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dün akşam trt int t.v de türkçe olimpayatları elemeleri vardı.nedense her izleyişimde ağlayasım geliyor.sokağa çıkıp gördüğüm ilk insana sarılıp aylayacağım neredeyse.öyle eşsiz bir topluluğuzki galiba biz değerini bilmiyoruz,bu beraberliğin.başkaları bizim gibi olabilmek için can atıyor.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzlemedim fakat şaşırdım. Burda paylaşmak istiyecek kadar duygulandığınıza göre gerçekten güzeldir.

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden şaşırdınki?.bendemi bir gariplik var.?bazen düşünmedim desem yalan olur.ama genelde oluyor yapım bu galiba.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok şaşırdığım siz değilsiniz estafurullah dil olimpiyatlarının bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim sadece o! bende trt de kınalı kuzuları izlerken sizin yaşadıklarınız yaşardım.

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis: saol .demekki tek değilmişim.gel sanada sarılayım arslan hemşerim

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konu neden böyle gerilere düşmüş anlayamadım. onlarca farklı ülkeden (içinde ismini hiç bilmediğimiz bile var) özenle seçilmiş zeki gençlere dilimiz öğretiliyor. ve öyle öğretiliyor ki, ülkemizde bazılarının beceremediği Türkçe konuşmayı onlar daha iyi yapıyorlar. Helal olsun diyorum hepsine. Çeşitli türkülerimizi, mehter takımımızı, artık birer simgemiz haline gelen bazı şarkılarımızı öylesine içten ve gerçekçi yorumluyorlar ki insanın duygulanmaması elde değil. Gerçekten gururlandırıyorlar bizleri. Binlerce kilometre uzaktan gelen dil din ırk farkı gözetmeden dilimizi öğrenen ve bizi gururlandıran o kişilere minnettarım.. Ve bu olayların gerçekleşmesine vesile olan herkesten de Allah razı olsun. Sonsuz teşekkürler onlara..

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
o kişi fettullah gülen hoca efendi ve onun takımıdır .bilginize

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kişi fettullah gülen hoca efendi ve onun takımıdır .bilginize
zaten biliyoruz, sağol açıklaman için. önyargıyla yaklaşmak ne kadar yanlış ya! sonuca bakın sonuca.
ayrıca tekrar söylüyorum, onlarca ülkeden seçilmiş kişilere türkçeyi anadilleri gibi öğretip şarkılar türküler söyleyecek duruma getirenlere helal olsun. başkalarının yapamadığını onlar yaptı fena mı? hepsine teşekkürler..

rgungordu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten biliyoruz, sağol açıklaman için. önyargıyla yaklaşmak ne kadar yanlış ya! sonuca bakın sonuca.
ayrıca tekrar söylüyorum, onlarca ülkeden seçilmiş kişilere türkçeyi anadilleri gibi öğretip şarkılar türküler söyleyecek duruma getirenlere helal olsun. başkalarının yapamadığını onlar yaptı fena mı? hepsine teşekkürler..
harfiyen katılıyorum
neden o zaman bu tür işleri yapanların dışındakiler yapmadı sorarım size....yapılan iş gerçekten ayakta alkışlanacak bir iş