SERVİSTEN MSJ GELDİ...AKÜ KAPAĞI HK.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SERVİSTEN MSJ GELDİ...AKÜ KAPAĞI HK.

Ben de uzun zamandir myopelservice.com a girmiyordum. Bugün girince hemen uyari verdi. Ne zaman gelmis bilmiyorum, fakat iyilestirme kampanyasi icin servisle temasa gecin diye.

Mail ile sordum.Cevap gelmesini bekliyorum.

Hellboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SERVİSTEN MSJ GELDİ...AKÜ KAPAĞI HK.

Arkadaşlar konuyla ilgili olarak servise gittim akünün üzerindeki plastik kapağı çıkartıp torbaya koyup verdiler :) eeee dedim akünün üstü böyle mi kalacak? diye sordum şimdilik bu şekilde kalacak biz daha sonra sizi tekrar arayacağız dediler plastik kapağı bagaja koyup döndüm.

Bu arada Maltepedeki Opel Değer'i (eski Opel Erpaş) bilenler bilir servisin giriş katı çok dar ve manevra yapmak oldukça sakat. Akü kapağını çıkartmak için çalışanlardan biri aracı servisin alt katına indirmek üzere benden teslim aldı ve geri geri çıkmaya başladı. Sağda solda parketmiş başka arabalar da var tabi. Süren vatandaş bu arada servis teknik sorumlusu değil bu tür araç getir götür işlerine bakan bir dayı. Adam arabanın kıçı yokuş yukarı haldeyken geri geri biraz daha gitmek istedi ama gaza yeterince güçlü basmadığı için araç otomatik ve hill-holder olmasına rağmen aşağı doğru yarım metre kaydırdı ve tam bu esnada benim arabayla öndeki arabanın arasından geçmeye çalışan başka bir servis çalışanını öndeki arabaya yapıştırdı !! Adam iki arabanın arasında yastık oldu sizin anlayacağınız. Tabi hemen koştuk benim arabayı geri çıkarttık neyseki adamın bacağında bir problem yok. Benim arabada da bir göçük möçük yok ama ağzıma geleni saydım tabi tahmin etmişsinizdir !! Olmaz böyle bir salaklık !! Arabayı kaydıran dayıya mı kızayım yoksa önde sıkışan adama mı kızayım bilemedim !!

Opel Değer'e araç bırakacaklara tavsiyem mümkünse araçları aşağı indirilirken takip edip dikkatli olsunlar ve mümkünse kendileri indirsinler !!