Servisleri Şikayet Etme

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Servisleri Şikayet Etme

tunc link' Alıntı:
Baskan msj hala goremiyorum..

Direksiyonu çevirinde gacur gucur ses geliyor bir de arada yokuş yukarı çıkarken ( halıcıoğlu-okmeydanı) vites düşürürken tıktıktık ses geliyor bir de onay kodu işi için ne lazımdı diye sormuştum sağolasın abi şimdiden

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Baskan hava sartlarindan dolayi cim modulu olabilir.vaktin oldugun zaman servisimeze ugraya bilirsen beraber bakariz.
Onay kodu nu odakgarage forumdan alabilirsin.
Gelecegin zaman my opelden kolayca randevu alabilirsin..

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamam Tarık başkan yarın sabah oradayım dynamicste mi olacaksın serviste mi ?

ag_tasarim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tunc link' Alıntı:
Istanbul dayim fakat yardimci olabilirim..

teşekkür ediyorum ,benim sıkıntım servise bıraktığım aracımın içinden bazı eşyalarımın çalınmış olması.
çalınan yada alınan eşya değerli bir şey sayılmaz ama yapılan saygısızlığa tahamul edemedim..kabul de etmediler çünkü.

ayrıca aracın içi kirli bırakılmıştı,dışına yapılan uygulama artıklarını içerde görmek mümkündü.

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hep yazacağım unutuyorum, hazır sizi yakalamışken yazdıklarım da arada kaynamaz :)

45.000 bakımında kapı kollarını yağlamışsınız fakat 1,5 ay geçmesine ve 6000km yol yapmama rağmen hala kapılardan akma devam ediyor. Aracı da her hafta yıkarım, buna rağmen her seferinde kapı kollarının altında bir karıştan fazla alanı özellikle temizlemek zorunda kalıyorum. Nasıl bir yağlamadır açıkçası anlayamadım.

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NumberZOne link' Alıntı:
Hep yazacağım unutuyorum, hazır sizi yakalamışken yazdıklarım da arada kaynamaz :)

45.000 bakımında kapı kollarını yağlamışsınız fakat 1,5 ay geçmesine ve 6000km yol yapmama rağmen hala kapılardan akma devam ediyor. Aracı da her hafta yıkarım, buna rağmen her seferinde kapı kollarının altında bir karıştan fazla alanı özellikle temizlemek zorunda kalıyorum. Nasıl bir yağlamadır açıkçası anlayamadım.

aynı durum benim aracımdada oldu ve hala geçmedi bende odakta yaptırmıştım bakımımı ilk başta dikkatimi çekmemişti sonradan yıkamacım temizliyormuş meğer bana söylemeden çocuk dayanamadı en son abi sen kapı kollarına ne sıktın dedi iş güç yoğunluktan üşengeçlikten gidemedim şikayet etmek için odağa şimdide çok az iz yapıyor

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar sikayet ve isteklerle ilgili her konuda ve herzaman yardimci olmak isterim.

paşa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tarık bey bende servis önermeniz konusunda özelden ve mail adresinize mesaj atmıştım ama geri dönüş olmadı.bu konuda yardımınız olacakmı acaba