Servise abone olduk:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 model gtc sahibiyim...Şubat 2006 çıkışlı araç...yaklaşık bir yıl içerisinde en az 10 kez servise gitmek durumunda kaldım. Allahtan hepsi ufak tefek şeylerdi...en az dört kez stoplarımı buğu yapması sebebiyle garantiden değiştirdim...ön sis farlarım 2. kez çatladı ampülün sıcaklığına dayanamıyorlarmış...bu haftasonu yine değişecekler...ön sağ koltuktan bir senedir gelen gıcırtı hala baki...ona değinmiyorum bile...ve son olarak iki korna diyotu(yanlış yazdıysam kusura bakmayın) patladı...ewet sadece sürekli kornaya basılı tutmak suretiyle patlatabilinecek diyotlar patladı ve de garanti kapsamında değiştirilmedi...kapsam dışıymış kornalar...

Ama yine de Alllah beterinden saklasın diyorum...:rolleyes:

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi seninkide ne şansmış ama astra gtc nin bi duruşu yeter boşwer ;)

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolasın valla ben de o yüzden katlanıyorum....:)

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok zor bi durum bu 2004 ten beri çıkan opellerde bişeyler var eskiler daha sağlamdı 2001 astra g aracımdan biliyorum ama yeni astraya bakıyorum şikayetler bitmiyor dünya kadar para verip alıyoruz bu opelleri ama kimse kusra bakmasın bende yeni astra alıcaktım satış temsilcisi tanıdıgımın lafı üzerine vede okuduklarım üzerine astra almadım iyikide almamışım:sorry:

muratcan066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takma kafana,benim canım yokmu memlekette ne kadar usta var hepsiyle kardeş gibi olduk...tamirciye gitmediğim gün onlar arıyor abi hasta falan değilsindir inşallah diye:)

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendensin :) :) :)

muratcan066' Alıntı:
takma kafana,benim canım yokmu memlekette ne kadar usta var hepsiyle kardeş gibi olduk...tamirciye gitmediğim gün onlar arıyor abi hasta falan değilsindir inşallah diye:)

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen yine iyisin, bunlar ne ki??

daha fazla gayret bekliyoruz :)

hubus' Alıntı:
2006 model gtc sahibiyim...Şubat 2006 çıkışlı araç...yaklaşık bir yıl içerisinde en az 10 kez servise gitmek durumunda kaldım. Allahtan hepsi ufak tefek şeylerdi...en az dört kez stoplarımı buğu yapması sebebiyle garantiden değiştirdim...ön sis farlarım 2. kez çatladı ampülün sıcaklığına dayanamıyorlarmış...bu haftasonu yine değişecekler...ön sağ koltuktan bir senedir gelen gıcırtı hala baki...ona değinmiyorum bile...ve son olarak iki korna diyotu(yanlış yazdıysam kusura bakmayın) patladı...ewet sadece sürekli kornaya basılı tutmak suretiyle patlatabilinecek diyotlar patladı ve de garanti kapsamında değiştirilmedi...kapsam dışıymış kornalar...

Ama yine de Alllah beterinden saklasın diyorum...:rolleyes:

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sizinki bir yerde şanssızlık olmuş ALLAH sabır versin. :(

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde sürekli geri vites far müşürüm yanıp duruyor sinir oluyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...