servis yolu gözüktü

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: servis yolu gözüktü

ulas79 link' Alıntı:
Geçmiş olsun fiyat biraz fazla, bujileri 30000 de değiştirmene gerek yok artık 60000 bine kadar gider bu bujiler.
sağolasın abim inş gider 60000 km ye kadar fazla tutmuş olabilir de komple büyük bir set değişti abi belki extra parça vardır bilmiyorum abi hadi biz biniyoruz gözümüz gibi bakıyoruz da çok bilmiyoruz sen biliyorsun neden oldu bu kaç astra da oluyor kullanıcı hatası mı nedir yakıt kesinlikle po dan alma dediler aldığım yerden günlük en az 1000 araç yakıt alıyordur iyi bir yer iki yıldır da ordan alıyorum eskişehire gidince hep shell den alıyorum burda doğru düzgün shell yok  032questn

EnginBERK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Sevgili abilerim değerli kardeşlerim yurt dışından bugün geldiim yoğun ve yorucu bir tatilin ardından arkadaşıma emanet bıraktığım aracımı aldım arkadaş aracın yolda 5. viteste sollama yaparken titreme yaptığını ve esp motor arızası uyarısı yakıp durduğunu sonra stop edip çalıştırdığında düzeldiğini söyledi akşam kendim bizzat denedim 1. 2. vites normal 3. vitesde 80- 90 larda gaza basınca titremeye başlıyor esp servis uyarısı motor arıza lambası veriyor sıkıştırınca bu oluyor sorun ne bilmiyorum ve aşırı sinir bozucu böyle emanet teslim almak.

selamlar
aynı sorunu 1 haftadır yaşıyorum.
özel opel servisim ilk başta ateşleme bobinini değişti düzelir gibi oldu ama teste çıktık, düzelmedi.
daha sonra bujileri baktı. 1 adeti kararmıştı. kararanı değişti sadece. yine düzelir gibi oldu ama şuanda aynen sizin sorun var bende.

50-60'dan sonra araç deli gibi titriyor. şuanda esp hatası vermiyor ama tekliyor araç
not: ateşleme bobinini değiştirdik olmadı. astra j 1.4T 2011 model

sizce ne olabilir sorun, istanbul anadolu yakası nereye gösterebilirim?

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O değilde ateşleme bobini sorunu ile ESP arızası veren tek araç olabilir Astra J. Şöför osursa ESP diyecek o denli.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EnginBERK link' Alıntı:
selamlar
aynı sorunu 1 haftadır yaşıyorum.
özel opel servisim ilk başta ateşleme bobinini değişti düzelir gibi oldu ama teste çıktık, düzelmedi.
daha sonra bujileri baktı. 1 adeti kararmıştı. kararanı değişti sadece. yine düzelir gibi oldu ama şuanda aynen sizin sorun var bende.

50-60'dan sonra araç deli gibi titriyor. şuanda esp hatası vermiyor ama tekliyor araç
not: ateşleme bobinini değiştirdik olmadı. astra j 1.4T 2011 model

sizce ne olabilir sorun, istanbul anadolu yakası nereye gösterebilirim?
Güzel kardeşim ben eskişehirliyim istanbulda bir yer bilmem  ama benim bujilerin 4üde değişti sonra bobinler set olarak değişti para yok 900 lira bayıldık pazarlık ile ankara yoluda 200 220 lere kadar elemanla denedik bir sorunu yok su an umarım ilerleyen zamanlarda olmaz bende ki sorun böyle çözüldü.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
O değilde ateşleme bobini sorunu ile ESP arızası veren tek araç olabilir Astra J. şöför osursa ESP diyecek o denli.
Abi araç yeter li ateşleme yapamıyor haliyle yeterli güç üretemeyince yavaşlıyor gaza basıyorsun zaten sallanıyor gitmiyor bizim tork kontrol sistemiyle eş güdümlü çalışıyor ESP o yüzden bu uyarıyı veriyor umarım doğru anlatabildim. tabi ateşleme sisteminde bir arıza olduğunu söylese daha iyi  8)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: servis yolu gözüktü

UnStabLe link' Alıntı:
yavuz abi volkanın aracının sorunu ne tam olarak
Ara sıra ESP arızası veriyor. Herhangi bir titreme yok.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anladım abim bende işlek sağlam bir petrol ofisinden yakıt alıyorum 2 yıldır e burda düzgün shell yok biliyorsun burda servisdeki elemanlar da tp den ada opetten al diyor yada shell bilemedim acaba yakıttan mı kullanımdan mı yoksa opelin eşekliğimi ama yaptırdık bakalım abim inş tekrarlamaz

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
sağolasın abim inş gider 60000 km ye kadar fazla tutmuş olabilir de komple büyük bir set değişti abi belki extra parça vardır bilmiyorum abi hadi biz biniyoruz gözümüz gibi bakıyoruz da çok bilmiyoruz sen biliyorsun neden oldu bu kaç astra da oluyor kullanıcı hatası mı nedir yakıt kesinlikle po dan alma dediler aldığım yerden günlük en az 1000 araç yakıt alıyordur iyi bir yer iki yıldır da ordan alıyorum eskişehire gidince hep shell den alıyorum burda doğru düzgün shell yok  032questn
Yakıt değil sorun,sorun parçanın kendisi, üretim hatası barındırıyor.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
Yakıt değil sorun,sorun parçanın kendisi, üretim hatası barındırıyor.
yakıt değilse sorun aldığım yere aynen devam edicem abi madem parça sıkıntılı güzel abim bu adi herifler neden garanti demiyor garanti niye var abi

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
yakıt değilse sorun aldığım yere aynen devam edicem abi madem parça sıkıntılı güzel abim bu adi herifler neden garanti demiyor garanti niye var abi
Aslında uğraşılsa garantiye sokulur ama çok zahmetli.