Servis Uyarısı

esogut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba. 2015 Astra J CDTI sahibiyim. Bugün sabah aracı çalıştırmak üzere kontağı çevirdigimde 5 yıldır bugüne kadar ilk defa karşılaştığım bi uyarı aldım. Ekranda " Aracınızı en kısa sürede servise götürünüz. " yazıyordu. Daha evvel böyle bi durumla karşılaştınız mı? Ekranda herhangi bir uyarı/arıza yok. Lakin aracın yağ değişim zamanı biraz geçti. Acaba ondan kaynaklı bi sorun mu oldu diye düşünüyorum.
Herkese iyi hafta sonu diliyorum.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
olma ihtimalı var ve aracınız dizel hiç bir şekilde yağlarını değiştirmeyi aksatmayın değiştirin ve opcomda varsa cıkar zaten arızası

• Beğen
Tepkiler: esogut

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kızdırma bujisi bozulduğunda bende de aynı uyarıyı vermişti. Ondan olabilir. Tabi serviste cihaza bağlanınca net bilgi sahibi olursunuz. Başka sebepleri de olabilir.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: esogut ve Kaan.

esogut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 gün önce yağ değişimi yaptım ve 'servis uyarısını' ekranda görmeyince sevinmiştim. Ta ki bugüne kadar. Bana yeniden servis yolu göründü. Halbuki yağ değişimi için gittiğimde de mutlaka bilgisayara bağlayın, bakın dememe rağmen zaman da kısıtlı diye baktıramadım. Artık sabah gidip neyi olduğuna bakıtıcam.