Servis Stabilitytrac uyarisi acil yardim

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
2016 yılı ocak ayında birdenbire aküm bitmişti araç çekici ile servise çekildi serviste önce takviye atıldı araç çalıştırıldı sonrasında araç çalışırken akü kutup başları söküldü yeni akü takılarak faal duruma getirildi. Hatırladığım değiştirme şekli bu şekildeydi hocam. Yukarıda yazılanlar gibi acaba bilgisayara bağlamakmı gerekiyor.

caner.demirci.37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2016 yılı ocak ayında birdenbire aküm bitmişti araç çekici ile servise çekildi serviste önce takviye atıldı araç çalıştırıldı sonrasında araç çalışırken akü kutup başları söküldü yeni akü takılarak faal duruma getirildi. Hatırladığım değiştirme şekli bu şekildeydi hocam. Yukarıda yazılanlar gibi acaba bilgisayara bağlamakmı gerekiyor.
Komple aku bağlantisi kesilince sensorler ya da diğer elektronik aksamlarda tutarsizlik olusuyor tahminimce bilgisayara takilip tekrar ayar gibi birsey yapilmasi gerekebilir bence servisin anlatillarina gore yarin ariyacam bilgileri oaylasirim

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

caner.demirci.37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaslar simdi bosch car servise geldim ustalarin anlatigina gore aku değisimi kesinlikle yanlis fakat araci bilgisayara soktuklarinda atesleme arizası gozuktu bende servise gelirken araci kullandiğimda arac gaz almiyordu 3000 deviri zor geciyordu neyse servis bilgisayarda atesleme sorunu girduler takip edip baktilar ki atesleme bobininin 1 tanesi calismiyor butun bir parca olduğu icin komple değismesi gerekti bujiler de dahil tabiki de . Özellikle sordum akunun değisominden dolayi olusan bir arizami bu diye kesinliklr değil dediler . Peki aku değistikten sonra olmasi tesaduf mu dedim olucaği varmis eli kulağindaymis dediler bende mecburen yaptiriyorum su anda fiyatlari merak ederseniz bilgi vereyim orjinal bobin 750 bujiler 350 iscilik 150 170 gibi birsey dediler simdilik bu arkadaslar iyi forumlar

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Sanırım yetkili servise gitmişsiniz fiyatlar yüksek ancak 2 yıl garantili olduğunuda unutmamak lazım.

caner.demirci.37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecen yazimda bahsetmistim garantili araclar bosch car serviste garantili bakilabiliyorlar fotosunu atiyorum
9af211b1ae0bab0a28f192b484def90f.jpg