servis mi ? - sanayi mi???

tarki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm.

dün akşam kavşak dönüşü sırasında küçük hasarlı kaza yaptım. Karşı tarafın hasarı 500-600 tl gibi , %100 oranında benim zorunlu trafik sigortamdan karşılanıyor. benim hasarım ekteki resimde mevcut. tamponun bütün tırnaklarını yerine oturttum ancak son tırnakta hasar var. yerine oturmuyor. yeni tampon almak istemiyorum. sanayide yaptırabilirmiyim, maliyeti yaklaşık ne kadar olur?

Ekli dosyalar

• 05-10-10_0820.jpg
    05-10-10_0820.jpg
    82.8 KB · Görüntüleme: 111

KKAggressor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam kaskon varsa bunun için kaskonla anlaşmalı servisle görüş, eğer tampon değişecek kasko bozulur derlerse sanayiye götür bi vida ve slikon yapıştırıcıyla tuttursunlar yerine, maliyeti de en fazla işcilik alırlar 30-50 :D sanayide devamlı gittiğin bi yer varsa para bile almaz.

Budge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GEçmiş olsun...Erdem'in dediğine katılıyorum ben de. Bi de şuna dikkat etmekte fayda var, sürekli gittiğin bi iki ustan olsun, böyle ufak işlerde para bile vermezsin ;)

abay_vip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun,ben de 5 ay önce 40-50 km hızla giderken köpeğe çarptım,hayvanı 20 mtre suruklerdim,şok durumunda frene basmak aklıma gelmemiş o an :) hayvan kalktı gitti arabanın altında ve de köpek baya buyuktu.Ancak aracımda 1800 tl hasar bıraktı,ön tampon ve radyatör değişti,kaskoyu bozdurdum,sanayide yaptırdım.sorun sadece tamponsa servıse gıtmeye bıle gerek yok,10 dakıkalık bır işçilik sonucu macunlayıp yapıştırıyorlar.

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanayi..kasko bazen 150 tl ye kadarki mini onarımlarda kaskoyu bozmuyor ama bu ona girer mi bilmem..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanayi de rutin bakımları yaptırıyorum yagı kayısları felan, ıscılıgıne bakıyorlar sadece ben parcaları alıyorum ucuza , ama kaskodan yapma durumlarında dogal olarak yetkılı servıse bırakıyorum..

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
autoking de hallolur gibi

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanayide tampon sökülür , orayı tampon-far tamircileri ısıtma/yapıştırma yöntemiyle tamir ederler. eskisinden daha sağlam olur. sonra tampon tekrar monte edilir. silikon ve vida ile yapılan yöntemler kısa zaman sonra atar yada görünümü hoş olmayabilir.

far ayakları kırılınca da aynı yöntem yapılır...