Service Park Assist Uyarısı

Tountzai1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı çalıştırdım ve aşağıda fotoğrafı olan "Service Park Assist " uyarısını gördüm. Stop edip tekrar çalıştırdım bir daha karşıma çıkmadı. Aracımda Multimedya ekran olduğundan yol bilgisayarı dili ingilizce.
Birkaç gün önce de yön sinyali uzun süre yanıyorken bilgi ekranında " Indıcator ........ " uyarısı geldi, sinyali kapatınca uyarı kayboldu.

Ekli dosyalar

• 20181108_182938.jpg
    20181108_182938.jpg
    160.4 KB · Görüntüleme: 271

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Akünüz ömrünü doldurmuş. Bende öyle olmuştu. Akuye bakmanızı tavsiye ederim.

Tountzai1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Akünüz ömrünü doldurmuş. Bende öyle olmuştu. Akuye bakmanızı tavsiye ederim.

Aküm Energizer marka 3 yıl önce alınmış. Kışa tam anlamıyla girmeden baktırayım.

Neremec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam aynı uyariyi bende aldım aküyü 1 ay önce değiştirmiştim acaba araba 60000 km olmak uzere o yüzden olabilir mi

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Normalde aracinizda park asistani yok. akunun zayifligindan olabilir sistem devreye giriyordur. Soyle anlatiyim opcom isimli bir cihaz var bu cihazla araca baglandiginiz zaman aracinizda pasif durumda olan sistemleri aktif hale getirebiliyorsunuz. Misal park asistan madulunu alip snesorulerini taktiginiz zaman sistemin calismasi icin bu sistemi aktif etmeniz gerekiyor. Opcom cihaz uzerinden aktif ettiginiz zaman sistem devrede ve calisiyor. Eger modul yok ve bu sistemi aktif ettiyseniz bu hatayi aliyorsunuz. Teybinizde gizli ozellikleri aktif eden bir uygulama var ise park asistani yazan kismi kapatin. Cunku araciniz bu ozellik yok.

Neremec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aküden olması imkansiz aküyü yeni degistiridm. Multimedya var şimdiye kadar veemiyirdu ve hiç oynamadım aktif hala ne geldi bilmiyorum. Bir ay olmadı bujilerdir akudur yeni degistiridm. Benim aklıma gelen sadexe km 60 bin olmak üzere olduğundan herkes akü demiş ama aküden değil.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
park asistan sisteminiz devreye girmis kapattirirsaniz sorununuz cozulur. yada multimadia da ayari vardir

• Beğen
Tepkiler: emre0834

Neremec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladim inşallah öyledir Teyo dışında başka yerde ayarı yok değil mi

Neremec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Park sensörü arızalanmış çalışmıyor multinedia da öyle bir ayar yok. Aracimda orjinal ön arka park sensörü var varmı tavsiyeniz devreye giriyor hemen geri çıkıyor

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
"Service Park Assist " uyarısı park sensöründe arıza var " Indıcator '' şeklinde aldığınız uyarı da dönüş sinyali açık uyarısı...