Selamlar!!!!

odondiatros

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle herkese merhaba,yaklaşık 2 aydır 200 sayfa donanım'dan sonra artık aranızdaym:) diğer bazı arkadaşların bahsettiği gibi yarım astracıym,aracım mart başı gibi gelicek.(gelirse ist.buluşmasında yer alacağım).forumun daimi takipçisi ve paylaşımcı arkadaşların bi çoğunu ismen tanıyorum,tecrübe ve aktardıkları bilgiler için herkese teşekkür ederim...astra j ve genel araçlar konusunda çok faydalı bilgiler edindim.bazen astradan vazgeçmem gerektiğini düşündüm bazende ''hiç düşünme hemen almalısın'' dedim kendime:)nitekim heryol astar j ye çıktı ve artık aracını bekleyen opelsiz asla üyesiyim.elimden geldiğince tecrübe,sorun ve sorularımla artık burada olacağım:)
yer:istanbul (avrupa)
meslek:dişhekimi
araç:2011 sport 1.4T olimpik beyaz

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: selamlar!!!!

Sn. Odondiatros,

Aramıza hoş geldiniz. Umarım en kısa zamanda aracınıza kavuşursunuz.

Keyifli paylaşımlar.

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

odondiatros link' Alıntı:
öncelikle herkese merhaba,yaklaşık 2 aydır 200 sayfa donanım'dan sonra artık aranızdaym:) diğer bazı arkadaşların bahsettiği gibi yarım astracıym,aracım mart başı gibi gelicek.(gelirse ist.buluşmasında yer alacağım).forumun daimi takipçisi ve paylaşımcı arkadaşların bi çoğunu ismen tanıyorum,tecrübe ve aktardıkları bilgiler için herkese teşekkür ederim...astra j ve genel araçlar konusunda çok faydalı bilgiler edindim.bazen astradan vazgeçmem gerektiğini düşündüm bazende ''hiç düşünme hemen almalısın'' dedim kendime:)nitekim heryol astar j ye çıktı ve artık aracını bekleyen opelsiz asla üyesiyim.elimden geldiğince tecrübe,sorun ve sorularımla artık burada olacağım:)
yer:istanbul (avrupa)
meslek:dişhekimi
araç:2011 sport 1.4T olimpik beyaz

Hoş geldiniz! En kısa zamanda aracınıza kavuşmanız dileği ile.

Bu arada dikkat ettim, son zamanlarda yeni araç alan yada almayı düşünen arkadaşlarımızın hemen hemen hepsi 1.4T alıyor. Yakında azınlığa düşeceğiz gibi :)

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Hoşgeldiniz. Allah kavuştursun :)

odondiatros

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoş geldiniz! En kısa zamanda aracınıza kavuşmanız dileği ile.

Bu arada dikkat ettim, son zamanlarda yeni araç alan yada almayı düşünen arkadaşlarımızın hemen hemen hepsi 1.4T alıyor. Yakında azınlığa düşeceğiz gibi :)
[/quote]

teşekkür ederim,bende dizel'de gitgel yaşadım ama en son 1.4T de karar kıldım.çok km yapmadıımı düşünerek öyle karar verdim ama inş benzinli ocağıma incir ağacı dikmez:)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoşgeldiniz Sn. odondiatros
Bence Astra J seçerek en doğru kararı vermişsiniz
Çok uzun mesafeler gitmiyor iseniz 1.4 T doğru karar olmuş bencede.

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoşgeldiniz Sn. odondiatros
Aracınız hayırlısı olsun.
Keyifli ve bol paylaşımlı forumlar. :)