Sauna Eşofman Kullananlar

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.

Bu aralar yürüyüşlerimde terlememe yardımcı olması amacıyla sauna eşofman almak fikri takıldı kafama.okudğum yorumlarda diyetle yapanların sauna eşofman aldıktan sonra daha fazla kilo vermeye başladıkları, daha fazla ter attıkları için faydasını gördükleri v.s. yazıyor.

ARanızda bu tip ürünleri kullanan varmı?Faydası nedir zararı nedir bilgi verirmisiniz.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla faydası varmı onu bilemem ama genelde sauna eşofmanlar simsiyah renkte oluyor sadece , buda giyeni kara çarşaflı gibi gösteriyor :D Ben hep çakma kara çarşaflı diyorum öyle simsiyah eşofman takımı giyenlere hele birde ayakkabıda simsiyahsa :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu tür eşofmanların faydalı olduğunu ben de duydum, yıllar evvel bende de bir tane vardı, benim bu ürünü zayıflama amaçlı kullanma fırsatım olmadı. Bir kere araba yıkarken kullanmıştım, terletme konusunda dedikleri gibi oldukça başarılı. Yanlız bu ürünleri kullanırken dikkatli olmak gerekir (yeteri kadar sıvı alınmazsa bir süre sonra vücut susuz kalabilir)

Olcay bendeki gümüş griydi, arabanın rengi ile iyi uyum sağladığı için havalı oluyordu (o dönemlerde gümüş gri Doğan sahibiydim :) )

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tür eşofmanların faydalı olduğunu ben de duydum, yıllar evvel bende de bir tane vardı, benim bu ürünü zayıflama amaçlı kullanma fırsatım olmadı. Bir kere araba yıkarken kullanmıştım, terletme konusunda dedikleri gibi oldukça başarılı. Yanlız bu ürünleri kullanırken dikkatli olmak gerekir (yeteri kadar sıvı alınmazsa bir süre sonra vücut susuz kalabilir)

Olcay bendeki gümüş griydi, arabanın rengi ile iyi uyum sağladığı için havalı oluyordu (o dönemlerde gümüş gri Doğan sahibiydim :) )

Zaten açıklamalarını okuduğumda gün içinde belirli hareketlere göre 1-2 saatten fazla giyilmemesi söyleniyordu.Benim 1 saat spor bile yapsam terlemek gibi bir problemim var.Atıyorum yanımda spor yapan biri 1 saatte 200 gram ter kaybetse ben aynı sporu aynı zaman diliminde yaptığım halde 10 gram ter ancak atabiliyorum.Benim amacım o zaman diliminde terlemeyi sağlayabilmek.Bir de carnitin alacağım yanına zaten.Carnitin bildiğiniz gibi spor esnasında vucuttaki var olan yağların kaslarda yakılmasını sağlayarak hem enerji sürekliliği sağlayan hemde vucuttaki yağ oranını azaltan bir takviye besin.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
vay vay vaaaay savaş abimde eski doğancılardanmış bak seeen :)

Sade Doğan olsa ne, Hacı Murat'a (ancak 6 ay dayanabildim) bile bindim :). Bindiğim arabalar zamanında Ankara'nın en faça arabaları arasındaydı. :maden:

scan0001sr.png

scan0004o.png

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama abi zamanın mercedesi imiş babam da 1967 124 varmış sıfır almışlar ne arabaydı der hala hep uzunyola gitmiş istanbul balıkesir mersin adana o yıllarda tık dememiş araba. konudan uzaklaşmayalım sauna eşoftman kullanan arkadaşlarım var memnunlar ama tabi nasılolsa eşoftman giyiyorum sporumu yapıyorum terle atıyorum diye boğazı kısmamakta işe yaramaz yani :)

Son düzenleme:

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah sauna eşofman giyen biri doğan muhabbetini görmez :)

formulaf1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Termal sauna eşofman kilo vermede gerçekten faydalı olan ürünlerden biri.Özellikle vücudu sarıp terletmesi ile kilo vermede oldukça yararlı olmaktadır.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten açıklamalarını okuduğumda gün içinde belirli hareketlere göre 1-2 saatten fazla giyilmemesi söyleniyordu.Benim 1 saat spor bile yapsam terlemek gibi bir problemim var.Atıyorum yanımda spor yapan biri 1 saatte 200 gram ter kaybetse ben aynı sporu aynı zaman diliminde yaptığım halde 10 gram ter ancak atabiliyorum.Benim amacım o zaman diliminde terlemeyi sağlayabilmek.Bir de carnitin alacağım yanına zaten.Carnitin bildiğiniz gibi spor esnasında vucuttaki var olan yağların kaslarda yakılmasını sağlayarak hem enerji sürekliliği sağlayan hemde vucuttaki yağ oranını azaltan bir takviye besin.

ben bir kere kullandım az daha bayılacaktım zaten çok aşırı terlemem var spor salonunda daha fazla ter atıyım diye bunu giydim üstüne birde le-carnitin alıyorum az daha bayılacaktım ondan sonra eşofmanı bıraktım. ama sauna eşofman gerçekten terlemeye çok yardımcı oluyor acayip ter attırıyor faydasını görürsünüz. carnitin de kullanıyosanız daha fazla verim alırsınız.