satılık PIONEER TS-G172Ci 16,5 cm

barbaros_y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar. ön kapılar için 2 hafta önce aldığım pioneer marka ts-g172 ci model 16,5 cm 2 yollu mid takımı satılıktır.
sadece kontrol amaçlı koli açılmıştır. montajı yapılmamıştır. garanti belgesi ve faturası ile gönderilecektir.
ilgilenen arkadaşlar özelden ulaşabilirler.
ürün özellikler ;

Maksimum çıkış gücü 280 Watt
Nominal çıkış gücü 45 Watt
Frekans tepkisi 26 - 38,000 Hz
Hassasiyet 89 dB
Woofer boyutu (cm) 16 cm
Woofer malzeme IMPP koni
Cut-out Delik 147,0 mm
Derinlik 46,0 mm

[img=600x600]http://i.hizliresim.com/G1g4oV.jpg[/img]

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: satılık PIONEER TS-G172Ci 16,5 cm

Fiyatı pm olarak ogrenebilir miyim? Urun ozelliklerini bilmiyorum, bu islerden pek anlamam ama yeni aracimin on hoparlor olculeri tam uyuyor, degerlenirebilirim.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

ben hala şu özelden fiyat olayına tilt oluyorum. özelden konuşacak yada satacaksanız neden konu açıyorsunuz ? yazın fiyatı herkes görsün.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Ethem Bozkurt link' Alıntı:
ben hala şu özelden fiyat olayına tilt oluyorum. özelden konuşacak yada satacaksanız neden konu açıyorsunuz ? yazın fiyatı herkes görsün.

Abi isin asli sistem boyle donuyor diye ozelden fiyat istedim. Ortamı bozmak istemedim.

barbaros_y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi öncelikle üslubün hiç hoş değil !
özelden sanırım satış yaptığımı belirtemem değil mi ?
özelden fiyat alın derken yaptığım pazarlığı görmenizi istememiş olabilirim yada herkese ayrı fiyat vericekte olabilirim .

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ethem abiye katılıyorum fiyat buraya yazılıp alacak olanlar size özelden ulaşır ordan pazarlık yapılacaksa yapılır

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Arkadaşlar uzun zamandır aynı muhabbet dönüyor. Açıklayayım bir daha. Fiyat yazılmamasinin nedeni sayfamızın üye olmayanlar tarafından da görülebilmesi. Bu durumda fiyat otomatik olarak üye olmayanlara da ulaşabiliyor.  Böyle bir durumda eğer bir sorunla karşılaşırsanız sorumlu olarak direk sayfa gösteriliyor. Bu durumu da anlayışla karşılamayı artık lütfen öğrenin.  Eğer birisi ürün satacaksa özelden veya genelden fiyat vermesi ona kalmış bir durumdur. Bu konuda daha fazla lütfen yorum yapmayalım. Satılacak ürün ortada fiyat almak isteyen arkadaş özelden iletişim kurabilir.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

kusura bakmayın ama bence saçma. üye olmayan görse ne olur ki ? üye olmadan mesaj göndermez zaten. bence açık şekilde satışa çıkan ürünün özellikleri ,resimleri ve fiyatı yazılmalı. işine gelen zaten özelden mesaj atar ve pazarlık o şekilde özelden döner.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

barbaros_y link' Alıntı:
abi öncelikle üslubün hiç hoş değil !
özelden sanırım satış yaptığımı belirtemem değil mi ?
özelden fiyat alın derken yaptığım pazarlığı görmenizi istememiş olabilirim yada herkese ayrı fiyat vericekte olabilirim .

barbaros kardeşim olayın aslında genel bir durum. kırdıysam kusura bakma . ama bana bu şekilde satış yanlış geliyor. forum kuralı olabilir tabi. fakat satılan malzemenin resimleri fiyatı ve detaylı açıklamaları olsa daha güzel olmazmı ?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kusura bakmayın ama bence saçma. üye olmayan görse ne olur ki ? üye olmadan mesaj göndermez zaten. bence açık şekilde satışa çıkan ürünün özellikleri ,resimleri ve fiyatı yazılmalı. işine gelen zaten özelden mesaj atar ve pazarlık o şekilde özelden döner.

Satış ilanlarında konu kilitli olmadığı için fiyat hakkında olumsuz yorum yapıldığında ortam gerilebilir.

Konu kilitlenirse fiyat açıkca yazılabilir aslında. Sonra özelden pazarlık yapılır filan.