satılık k&n kutu içi filtre (1.6 115hp için)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: satılık k&n kutu içi filtre (1.6 115hp için)

Hayırlı olsun, ben filtreyi kullanırken biraz artan motor sesi seviyesi dışında üst devirlerdeki performanstan ve sakin kullanımda az da olsa azalan tüketimden memnundum.

Yarın orjinal filtrenin (eski filtreler duruyor) etrafındaki turuncu kısmı kesip bendeki K&N e yapıştırmayı deneyeceğim.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Hayırlı olsun, ben filtreyi kullanırken biraz artan motor sesi seviyesi dışında üst devirlerdeki performanstan ve sakin kullanımda az da olsa azalan tüketimden memnundum.

Yarın orjinal filtrenin (eski filtreler duruyor) etrafındaki turuncu kısmı kesip bendeki K&N e yapıştırmayı deneyeceğim.
olur mu ki? ben turbo için olanı alacağım.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Halil Abi'den aldığım k&n marka (made in USA) kutu içi filtreyi kendim taktım.En başta;filtre epeyi kaliteliydi.Elime alır almaz dudağımı ısırdım.Gerçekten kağıt filtreler yanında oyuncak gibi kalıyor.Pek beğendim.Keşke üst kapak hatta kaput şeffaf olsa da bu filtre görünse. :) Taktıktan sonra motor sesinde çok hafif bir değişme oldu.Tatlı ve küçük homurtu gibi denebilir.Belli belirsiz bir ses yani.O sesten anlıyorsunuz ki;motor daha rahat nefes alıyor.ևoğu psikolojik ama motorun daha rahat çalıştığını gözlemliyorsunuz.Yolda ise;gaza basınca araçtan daha çabuk tepkiler aldım.Az biraz daha atak oldu.Değermiş dedim yani.Halil Abi,sana tekrar teşekkür ederim.Bu forumu çok sevdim ya ben...  :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Halil Abi'den aldığım k&n marka (made in USA) kutu içi filtreyi kendim taktım.En başta;filtre epeyi kaliteliydi.Elime alır almaz dudağımı ısırdım.Gerçekten kağıt filtreler yanında oyuncak gibi kalıyor.Pek beğendim.Keşke üst kapak hatta kaput şeffaf olsa da bu filtre görünse. :) Taktıktan sonra motor sesinde çok hafif bir değişme oldu.Tatlı ve küçük homurtu gibi denebilir.Belli belirsiz bir ses yani.O sesten anlıyorsunuz ki;motor daha rahat nefes alıyor.ևoğu psikolojik ama motorun daha rahat çalıştığını gözlemliyorsunuz.Yolda ise;gaza basınca araçtan daha çabuk tepkiler aldım.Az biraz daha atak oldu.Değermiş dedim yani.Halil Abi,sana tekrar teşekkür ederim.Bu forumu çok sevdim ya ben...  :)
güle güle kullan kardeşim ) ben de dün turbo olanın siparişini verdim. tekrar ay sonuna kadar elimde olur umarım.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
güle güle kullan kardeşim ) ben de dün turbo olanın siparişini verdim. tekrar ay sonuna kadar elimde olur umarım.
Halil abi hazır bu işlere bulaşmışken gündüz farı için beyaz ışık veren ampul bakınıyorum.Galiba Mtec T 20 bu iş için en iyisi.Ama hiçbir yerde yok.Ankara'da var mı?Ya da başka alternatif ampul var mı?Bir de beyaz ışık veren far ampulleri için Phılıps H7 Blue Vision 4000K düşünüyorum.Uygun mudur?Bu ürün sitelerde satılırken yanında T10 5W beyaz park ampulü HEDİYELİ şeklinde satılıyor.O beyaz park ampulü nasıl? Uzun farlara dokunmamak mı daha iyidir?Ben bunları araştırsam akşam olur.Sen bilirsin ki çabucak yazıverirsin.İnan nöbetten çıktım,hala yatıp uyuyacam. :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
olur mu ki? ben turbo için olanı alacağım.

Abicim senle ne kadar farklı imkanlarımız var bak işte; ben de az önce 175liraya turbo olanından (33-2966) sipariş verdim.

İkimize de hayırlı uğurlu olsun.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Halil abi hazır bu işlere bulaşmışken gündüz farı için beyaz ışık veren ampul bakınıyorum.Galiba Mtec T 20 bu iş için en iyisi.Ama hiçbir yerde yok.Ankara'da var mı?Ya da başka alternatif ampul var mı?Bir de beyaz ışık veren far ampulleri için Phılıps H7 Blue Vision 4000K düşünüyorum.Uygun mudur?Bu ürün sitelerde satılırken yanında T10 5W beyaz park ampulü HEDİYELİ şeklinde satılıyor.O beyaz park ampulü nasıl? Uzun farlara dokunmamak mı daha iyidir?Ben bunları araştırsam akşam olur.Sen bilirsin ki çabucak yazıverirsin.İnan nöbetten çıktım,hala yatıp uyuyacam. :)
gündüz farına t20 ampul ankara opak'ta var ulaşa alıp gönderdiğimde 50tl idi şimdi 40 tl diyorlar. ben kendime farklı bir ampul sipariş ettim filtre ile beraber. istersen benden çıkacak mtec t20 leri sana 20tl ye satayım :)
kısa farlarda ben osram nightbreaker kullanıyorum. beyaz ışık değil ama daha parlak ve güzel aydınlatma sağlıyor. ismi blue olan ampulleri beyaz ışık veriyor fakat az ışık veriyor o yüzden sevmiyorum. uzunlara dokunmamak iyidir diye bir yargım yok fakat ben zaten az kullanıldığı ve zaten kısalardan daha parlak göründüğü için uzunları değiştirmedim zevk meselesi diyelim. t10 beyaz ampul çok işine yaramaz, plakya takarsın ama yine mavi-beyaz arası az bir ışık verir.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Abicim senle ne kadar farklı imkanlarımız var bak işte; ben de az önce 175liraya turbo olanından (33-2966) sipariş verdim.

İkimize de hayırlı uğurlu olsun.
ayıptır söylemesi 40$ aldım  005hihih
rockk macera dolu ameeerikaaaa

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
omemo...  İnanın annem Rafet El Roman'ın bu şarkısını pek sever. :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:

O parçaya ben de bayılırdım, hey gidi günler..

:D

Ben de ևinden 20 dolara burada 150-170liraya satılan bir telefon aksesuarı getirtiyorum, 1 ay sürecek aşağı yukarı.

Ama araba için sözkonusu olunca bekleyemem imkanı yok işte, yoksa bir arkadaşın kuzeni Abd de yaşıyor, yardımcı olabilirdi gerçekten isteseydim.