satılık k&n kutu içi filtre (1.6 115hp için)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: satılık k&n kutu içi filtre (1.6 115hp için)

hllb link' Alıntı:
gündüz farına t20 ampul ankara opak'ta var ulaşa alıp gönderdiğimde 50tl idi şimdi 40 tl diyorlar. ben kendime farklı bir ampul sipariş ettim filtre ile beraber. istersen benden çıkacak mtec t20 leri sana 20tl ye satayım :)
kısa farlarda ben osram nightbreaker kullanıyorum. beyaz ışık değil ama daha parlak ve güzel aydınlatma sağlıyor. ismi blue olan ampulleri beyaz ışık veriyor fakat az ışık veriyor o yüzden sevmiyorum. uzunlara dokunmamak iyidir diye bir yargım yok fakat ben zaten az kullanıldığı ve zaten kısalardan daha parlak göründüğü için uzunları değiştirmedim zevk meselesi diyelim. t10 beyaz ampul çok işine yaramaz, plakya takarsın ama yine mavi-beyaz arası az bir ışık verir.
Ampulleri yıkayıp yağlarsan alırım.  kahka536 Tamam Halil abi 20 TL'ye ben alayım onları.Adresi biliyorsun zaten. :) En fazla İstanbul aktarmalı da olsa geliyor hani. :p  Phılıps H7 Blue Vision 4000K ampulü araştırmalarıma göre epeyice övüyorlar.Ben ondan sipariş vereyim diyorum.Bu ampulün diamond vision ve crystal vision çeşitleri için yağmurlu havalarda iyi aydınlatmadığına dair bir sürü yorum okudum nette.Gündüz farlarım da sayende beyaz olursa tam takım olur işte greatt Yanındaki hediye olan T10 u da plakaya denerim.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
O parçaya ben de bayılırdım, hey gidi günler..

:D

Ben de Çinden 20 dolara burada 150-170liraya satılan bir telefon aksesuarı getirtiyorum, 1 ay sürecek aşağı yukarı.

Ama araba için sözkonusu olunca bekleyemem imkanı yok işte, yoksa bir arkadaşın kuzeni Abd de yaşıyor, yardımcı olabilirdi gerçekten isteseydim.
ben en az bir ay beklerim, zaten tek sorun o :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Ampulleri yıkayıp yağlarsan alırım.  kahka536 Tamam Halil abi 20 TL'ye ben alayım onları.Adresi biliyorsun zaten. :) En fazla İstanbul aktarmalı da olsa geliyor hani. :p  Phılıps H7 Blue Vision 4000K ampulü araştırmalarıma göre epeyice övüyorlar.Ben ondan sipariş vereyim diyorum.Bu ampulün diamond vision ve crystal vision çeşitleri için yağmurlu havalarda iyi aydınlatmadığına dair bir sürü yorum okudum nette.Gündüz farlarım da sayende beyaz olursa tam takım olur işte greatt Yanındaki hediye olan T10 u da plakaya denerim.
beklerim dersen diğer siparişim gelince gönderirim. 045thumbsup

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
beklerim dersen diğer siparişim gelince gönderirim. 045thumbsup
Bir ay sürmez inşallah.Zaten ben de siparişi ayın 11 inde falan vereceğim.Sizin siparişler de 25inde ancak gelir.Daha geç olsa da olur ya beklerim.Tamamdır siparişiniz gelince Mtecleriniz benimdir. 045thumbsup