satilik ikinci el cok uygun fiyata cylone navigasyon insignia

MMB1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: satilik ikinci el cok uygun fiyata cylone navigasyon insignia

1.Kamerası var 2.ise montajı cyclone adamları tarafından ben yaptırcam.

yanı montaj ücreti odemiyeceksınız.

ama montaj istemez iseniz fıyatta bıraz daha birşeyler yapabilirim.

ciddi almak isteyen teklif vermek isteyen beni arasın 532 256 93 33 yardımcı olurum.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sakın beni yanlış anlamayın ama arkadaşlarımızın da bahsettiği gibi istediğiniz fiyat biraz yüksek.
Çünkü İstanbul'da yetkili servis garantisiyle her şey dahil 1500 TL'ye sıfır Cyclone taktırabiliyoruz.
Ayrıca montajı Cyclone'un elemanlarının yapması yetkili servisi kesinlikle bağlamaz. Yetkili servis ''benim gözetimimde yapılmadığı için araca yapılan uygulamaya hakim değilim. Elektronik aksam garanti dışı'' diyebilir.

Bu şartlarda sadece garantisi bitmiş arkadaşlarımız cihazınızı tercih edecektir.

Hayırlı satışlar.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mal müşteriye satılır diyorum. Hayırlı satışlar.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MMB link' Alıntı:
merhaba aracimi degistirmeye dusundugum icin kullanmis oldugum cylone navigasyon cihazini uygun fiyata satiyorum insignia 532 256 93 33 suan orjinal kutusunda ofisimde durmaktadir temiz durumdadir. sorunsuz.

BU arada alış verişten dikkatimizi çekmedi galiba
site kuralları gereği üyelerimiz bölümünde kendinizi tanıtan bir konu açarmısınız lütfen

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Sakın beni yanlış anlamayın ama arkadaşlarımızın da bahsettiği gibi istediğiniz fiyat biraz yüksek.
Çünkü İstanbul'da yetkili servis garantisiyle her şey dahil 1500 TL'ye sıfır Cyclone taktırabiliyoruz.
Ayrıca montajı Cyclone'un elemanlarının yapması yetkili servisi kesinlikle bağlamaz. Yetkili servis ''benim gözetimimde yapılmadığı için araca yapılan uygulamaya hakim değilim. Elektronik aksam garanti dışı'' diyebilir.

Bu şartlarda sadece garantisi bitmiş arkadaşlarımız cihazınızı tercih edecektir.

Hayırlı satışlar.

yeri burasımı bilmiyorum ama belli mesaj sayısına ulaşmayan üyelere satış ilanı koyma yetkisinin verilmemesi gerektiğini düşünüyorum,,, çünkü ürün satmak için gelip tekrar giden bir çok üye oluyor mümkünmüdür bu

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Belki pazarlıkla, aralarında anlaşarak almak isteyen üyemiz çıkar diye tekil satıcılara biraz esnek davranıyoruz. Neticede sadece bir tane ürününü satmak istiyor. Firmaların genel reklamlarına kısıtlama getiriyoruz, dediğiniz kıstaslarda :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REİS38 link' Alıntı:
yeri burasımı bilmiyorum ama belli mesaj sayısına ulaşmayan üyelere satış ilanı koyma yetkisinin verilmemesi gerektiğini düşünüyorum,,, çünkü ürün satmak için gelip tekrar giden bir çok üye oluyor mümkünmüdür bu

O konuya ufak çaplı müdahalelerimiz oluyor ama çok da katı tutum sergilemek istemiyoruz.
Tabi dediğiniz durum tartışmasız olarak çok doğru. Daha önceki zamanlarda da bu konuyu gündeme almıştık. Sizin gibi bu durumdan şikayetçi olan bir çok üyemiz oldu.
Esasında bu durum tüm forumların genel problemi. Kimse aracını kullanırken foruma uğrayıp bir iki kelime paylaşım yapmıyor ama iş kişisel çıkara dönüştüğünde ''burada çok Astracı var, satış ilanı açayım'' oluyor.
Ben bu ilan başlığını dün gece gördüğümde Sn. MMB'nin profiline biraz göz gezdirdim.  :) Kendileri bir buçuk ayı aşkın bir süredir forumumuz da o nedenle ilanla ilgili bir kısıtlama uygulamadım ama bir tanışma başlığı fena olmazdı.  :)

MMB1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyat biraz pahalı gelmiş ise arkadaşlar teklifiniz varsa buyrun paylaşin anlaşabilirsek veririm.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cyclone navigasyon yazılımı olarak hangisini kullanıyor acaba?

MMB1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Cyclone navigasyon yazılımı olarak hangisini kullanıyor acaba?
dont panic tele atlasin sanirim