SATILIK Astra j 4 cm eibach spor yay

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş
Ynt: SATILIK Astra j 4 cm eibach spor yay

Bendekiler 3cm KW, setlerde anormal derecede ve çok rahat duyabildiğin lokurtular geliyor, sanırım yay'ın bir kısmına sesi kesmek için hortum takılması gerekiyormuş, bilgin var mı ?

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

AEE25 link' Alıntı:
Bendekiler 3cm KW, setlerde anormal derecede ve çok rahat duyabildiğin lokurtular geliyor, sanırım yay'ın bir kısmına sesi kesmek için hortum takılması gerekiyormuş, bilgin var mı ?
Emre seninkiyle benimki aynı yay mı abi?  ??? Eğer öyleyse bi yanyana fotoğraf çektirip KW a yollamak istiyorum...

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

AEE25 link' Alıntı:
biz yaylar takılırken yaya geçrmek için hortum aldık fakat takan usta gerek yok dedi bunlar sürtmez birbirine dedi bizde takmadık öle sertlerden geçiorum virajlarda esneme filan hiç öle ses çıkmıo,dediğim gibi nadiren rampalı manevralarda oluo sadece anlık.

eski aracımda maslak namiştain de taktırmıştım onlar takmıştı arka yaylara hortum

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

UNS link' Alıntı:
Emre seninkiyle benimki aynı yay mı abi?  ??? Eğer öyleyse bi yanyana fotoğraf çektirip KW a yollamak istiyorum...

kodlarını karşılaştırın belki farklıdır motora göre

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

aktaş link' Alıntı:
kodlarını karşılaştırın belki farklıdır motora göre
Dizel, turbo ağırlık farkındandır heralde ama bu kadar da fark olmaz...

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

yan yana dikkatlice incelemek lazım büyük ihtimal dediğin gibidir tunç

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Benimde ilk zamanlarda ses gelmiyordu ama son zamanlarda gacır gucur sesler gelmeye başladı, müziğin sesi kısık olduğunda rahatlıkla duyabiliyorsun.. Neysee.. Olmadı hortum taktırırız etkisi olur heralde..

Tunç sen yayları nerede taktırmıştın ? Olmadı buluşmaya geldiğinde resim çeker bakarız aradaki farka :)

T

Turbo-

Bilgi Girilmemiş

Hortum taksanda sadece sesi kesiceksin orjinal amortisör un ustune takılan yay sakat derin bi cukura fln girsen hızlı bi sekilde allah korusun patlatırız amortisörleri valla

T

Turbo-

Bilgi Girilmemiş

Abi tuncun araba cok enterasan arkalar daha basık duruyo öne gore halbuki onler daha basık olması lazım  :D

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

CEM link' Alıntı:
tunc un yaylar nasıl 3 cm ben anlayamadım adamın araba taner den hallice inatla 3 cm abi dio :D :D
KW farkı..
3'lük yay takarak Cruze'un 6cm düşdüğünü gözümle gördüm.. :D