satılık 2000 km yürümüş goodyear 4 adet lastik

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: satılık 2000 km yürümüş goodyear 4 adet lastik

gogoank link' Alıntı:
michelin primacy hp alacağım için satmayı düşünüyorum. bu arada alacağım lastikler 1680tl tutuyor. arada açığı kapatmak için üzerinde olan lastikleri satıyorum. zira michelin yol sesi konusunda başarılı. uzun yol yaptığım için ufak olsa bile gürültü sesinin kısılması önemli benim için.

bence arastirip alin. Astradaki goodyear efficentgripler cok yumusak lastikler(bana gore fazla yumusak hatta) odenen paraya degmeyebilir. Tek degistirme nedeni buysa. Ben 17"te degil ama 15" te primacyden efficentgriplere gecmistim yol tutus  dusmustu  ses azalmis yumusaklik ve konfor artmisti. Genel olarak daha iyi bir lastige geciyorsunuz ama beklediginiz gibi bir sonuc alamayabilirsiniz gurultu konusunda.

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: satılık 2000 km yürümüş goodyear 4 adet lastik

gogoank link' Alıntı:
dediğiniz gibi haklısınız. her ikisinin fiyatları yakınmış zaten birbirine. ama ben daha önceden turanza t001 kullandım ses yüzünden şikayetciydim. opelde durum nedir diye bakındım ve forumda olan arkadaşlar aynı şikayetlerden bahsettiler. michelin ise yumuşak olması sebebiyle her ne kadar bizim yollarımıza uygun olmasa bile ses konusunda kesinlikle başarılı. tabi yine opelde sonuç ne olur ? good ile arasında fark ne olur bilemem. ama bir tık yumuşak olduğu için daha sessiz olacağını düşünüyorum.
Arabayı sadece kışın kullandın sanırım. Havalar biraz daha düzeldiğinde  lastikler daha yumuşak hale geliyor ve ses azalıyor. İki lastiği de kullanana sormak lazım
ama lastikleri değiştirdikten sonra beklediğin iyileşmeyi bulamayacağını düşünüyorum. Arabanın kendisi gürültülü, yalıtım pek iyi değil çünkü.