hangi lastik????

selara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 model opel corsa 1.3 CDTİ arabamı aldığımda üzerinde kar lastikleri vardı.şimdi onları değiştirmem lazım.ilk defa dizel bi araba kullanıyorum ve lastikler hakkında hiç bilgim yok.lastik ebatlarının 175-65-14 olduğunu sanıyorum.buna uygun en iyi lastik arkası ve modeli nedir lütfen yardım eder misiniz??

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nokian wrg2 kullanıyorum. herkes hayran çıkamadığım yer yok. bulunduğum ilçede 8 gün kar tatili olduğunu göz önünde bulundurursak nasıl kar olduğunu tahmin edersiniz...çok sessiz ve direksiyon yumuşadı...

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nokian wrg2 kullanıyorum. herkes hayran çıkamadığım yer yok. bulunduğum ilçede 8 gün kar tatili olduğunu göz önünde bulundurursak nasıl kar olduğunu tahmin edersiniz...çok sessiz ve direksiyon yumuşadı...
Finlandiya yapımı bir marka bu Nokian. Adamlar kendi iklimlerine göre bir lastik yapmışlar gerçekten. Çok karşıma çıkmaya başladı bu isim lastik piyasasına bakarken. Kış koşullarında bu lastikten memnun olmayan yok.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Finlandiya yapımı bir marka bu Nokian. Adamlar kendi iklimlerine göre bir lastik yapmışlar gerçekten. Çok karşıma çıkmaya başladı bu isim lastik piyasasına bakarken. Kış koşullarında bu lastikten memnun olmayan yok.

çok uzun araştırmalarım sonucu aldım (çok uzun araştırdım çünkü kışlık lastik almada kararsızdım) bir tane kötü yorum okumadım bütün araştırmalarım boyunca ve gerçekten de çok memnunum...