Şaşırdım, sonra da sevindim. İşte süper spor arabamiz.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Eski bir araç. Yıllar önce yapılmıştı. Fakat seri üretime geçemediler. Geçemezler de...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya kızmayında su aracı kım alır dızayn yok sacma sapan yapmak ıcın yapılmıs bısey ıc dosemler sankı elle dıkılmıs fıyat desen kımse vermez o parayı dogru duzgun bısey yap turk malı olsun saglam olsun fıyatıda uygun olsun herkez bıner neden bınmesın yanlısmıyım

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
youtube gibi video sitelerinde yabancıların kendi kendine yaptıkları onlarca araç gördüm. adam garajında sıfırdan kendi tasarladığı araba yapmış zevkine biniyor.bunu ilk ben buldum 300 bin euro ya satıyorum da demiyor.
200 tl lik navigasyon, fiat doblo havalandırma ızgaraları, ferrari tipi kapılarla bu iş olmaz.
vallaha kimse kusura bakmasın da 280 bin euro ona vereceğime kendim araç tasarlar yaparım hatta dikişler bile daha düzgün olur :) 700 hp yazmışlar bide. o 700 tane beygir aracı birden harekete geçirmeye kalksa o araç dağılır olduğu yerde.

Son düzenleme:

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Kamil...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şamile gidip o kadar para vereceğime aklımı peynir ekmekle yerim çok daha iyi , en azından karnım doyar

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ama arkadaşlar şöyle bir gerçek var sonuçta türkiyemizin bir başarısı ne kadar pahalı ve şekilsiz olsada yinede helal olsun ya

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama arkadaşlar şöyle bir gerçek var sonuçta türkiyemizin bir başarısı ne kadar pahalı ve şekilsiz olsada yinede helal olsun ya

bence başarısı degıl cunku parcalar kendı uretımlerı degıl kı baksanıza her parca baska bı aractan alınmıs kı emınım şasesı bı aracın şase olculerıdır dısında degısıklık yapılmıs kı oda kızmayın ama ıgrenc olmus başarısızlıktan oteye bısı degıl bu.. adamlar garajlarında araba ımal edıyolar 10 numara oluyo buna bıde bu kadar para ıstıyolar tıpsız sacma sapan bı alet yapmıslar