Sarmal Direksiyon Kılıfı Uygulaması. Orijinale Yakın... (Fotoğraflı)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef Astra H arcıma aldım ama olmadı dikişler birbirine kavuşmuyor , dikişlerin arası en az 0,5 cm boş kalıyor.
resimde görünen Lacetti nin direksiyon simiti Astra ya göre oldukca ince
gerdirdikten sonramı olmuyor. ilk taktığında iki ucu birleşmiyor zaten. bu şekilde diyorsan sorun yok.o gerdirme işi uzun sürüyor zaten. ilk sayfadaki gibi ilk başta esnek geçir sonra yavaş yavaş sıkılaştır.
bazı direksiyonlarda sportif bir görünüm olduğu için direksiyonun saat sağ ve solunda yani 9:15 bölgesinde şişkinlik oluyor. ucu birleşmiyor dediğin kısın orası ise yapacak pek birşey yok gibi ama geri kalan yerler kesin birleşir.

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerdirdikten sonramı olmuyor. ilk taktığında iki ucu birleşmiyor zaten. bu şekilde diyorsan sorun yok.o gerdirme işi uzun sürüyor zaten. ilk sayfadaki gibi ilk başta esnek geçir sonra yavaş yavaş sıkılaştır.
bazı direksiyonlarda sportif bir görünüm olduğu için direksiyonun saat sağ ve solunda yani 9:15 bölgesinde şişkinlik oluyor. ucu birleşmiyor dediğin kısın orası ise yapacak pek birşey yok gibi ama geri kalan yerler kesin birleşir.

astra h için konuşuyorum.
kesinlikle birleşmiyor kılıfı okadar gerdirdimki bazı yerlerini yırtım.

Ali Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 üzeinden 9... Netten araştırdım daha önce bu konuyu ama bu kadar güzelini görmemiştim...

Ben de yapacağım , bu fotoğrafı gördükten sonra, olmas sa baştan yaparım... Kendime güven geldi :D

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Bu videodaki malzeme, piyasada satılan yani arkadaşların uyguladıkları kılıfla aynı değil!

Konuyu başından beri takip ediyorum.Başka sitedende takip ettim ve inceledim.Ömer çok haklı,bu malzeme ince ve esnek...Dikimi kolay...

candemiruzun_28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h ların direksiyonuna olmuyor açıklık kalıyo çap büyük olduğu için

Veli Karaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dikimi 3 saat sürsede sonuç çok güzel olmuş... Bunun daha kolay bir yolu yok mu acaba??? Dikilmesede...