ŞANZUMAN SELENOİD

Batuhan_

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba ;

Astra j 2010 model 1.6 benzin&LPG aracım var henüz 86bin de araçta son zamanlarda 1.viteste yokuş yukarı veya kırmızı ışıkta harekete geçtiğimde Devir 2500-3000e gelmesine rağmen vites atmıyor ve araç çok yavaş hareket ediyor 10-15 km hız desem yeridir sonradan açılıyor ve ataklaşıyor gün içersinde 1-2 kez veya haftada 1 kez yapıyor yağını değiştirdim ekranda hata yok ama cihaza bağladığımda özellikle orjinal servis cihazına P0748 hatası veriyor bazen ise R konuma aldığımda hemen tepki vermiyor gibi bazen ise çok atak

ağır bakımlarını yaptırdım yağ değiştirdim ama nasıl bi yol daha izleye bilirim ? başına gelen oldu mu ? malum şanzuman inecek diyenler var ama sadece indirmeye 2500 tl istiyorlar kimisi selenoid takımı değişecek kimisi beyni değişecek diyor çok muallakta kaldım.

teşekkür ederim.

watman

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Aynı sorunu cliom da yaşadım, lakin benim sıkıntım dahada büyümüştü , vites düşmemeye başlamıştı 30km hıza düşsem bile vites en üstte oluyordu, durmadigim sürece vites düşmüyordu rampaları artık 30 la çıkar olmuştum, arada duzeliyordu ve arızasini belirterek satmistim sattığım kişi selenoid ve yağları değiştirerek problemi gidermisti

fikir olsun diye bu konudan bahsetmek istedim

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Batuhan_

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler sanırım bende onu yapacağım