Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

A

agah bülent

Bilgi Girilmemiş
Oldu saol bende istanbulda oturuyorum orada oldugum bir veya geldiğim zaman tanışırız demek istemiştim organizasyon olmasada

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olur Agah sen benim mail adresini kaydet...Geldiğinde görüşürüz inşallah...Buraya ne sebeple geliyorsun?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Depremden sonramı gittiniz İstanbul'a? Yoksa iş icabımıdır?

A

agah bülent

Bilgi Girilmemiş
67 depreminden sonra rahmetli babam yerleşmiş bizde ole kaldık istanbulda ama özümüz sakarya

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gençlik dönemin sanırım burda geçmemiş..Geçseymiş belkide dönüş kararı almıştınız... :D :D

A

agah bülent

Bilgi Girilmemiş
Geçmesede Sakarya da yaşamayı düşünüyorum ama zamanı var Benim memleketim mesala koyu beşiktaşlıyım Sakarya yenildiği hafta kahroluyorum bu arada ne olacak bu halimiz

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne olucağı belli..Yiyiciler gitmediği sürece bu şekilde olması daha iyi...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün Devlet hastanesi karşısındaki Shell den benzin alayım dedim,bekledim adam sıfırlasın diye pompa sayacını,sonra içeri kart geçmeye gittim...döndüğümde adam diğer pompada motorsikletle uğraşıyordu...Bende heralde doldurdu dedimm,sayaçtada istediğim miktar 30 tl yazıyordu...Slip'in birini pompacıya verdim bastım marşa çıktım yola...Bir baktım ibre yerinden oynamıyor.. Bir kaç kez kontak açtım kapattım ama ibre yerinden oynamadı..Kirazcaya kadar gittim.Baktım bir şey değişmedi,döndüm geriye,dedim ''kardeşim sen benzin koyduğuna eminmisin bu arabaya'',dedi ''abi ben buna benzin koydum'' ''ee neden bu ibre oynamadı o zaman dedim,çıkar bakayım plaka bilgilerini'' bir baktık plakayla alakalı hiç bir bilgi yok...Gittiğimde çok yoğundu istasyon,sanırım ben içeri kart geçmek için girdiğimde adamda o sırada birim fiyatı falan girdi ama o yoğunlukta diğer müşteriyle ilgilendi..Bende çıktığımda pompa başında bulamayınca adamı ve pompa sayacında da istediğim rakamı görünce dedim heralde doldurdu bu verdim diğer slip i bastım cıktım..Neyse sonuç olarak kabullenip istediğim benzini aldım ve akıllarında soru kalmasın diye bakın ibre oynuyor müşür sağlam yani dedim ve cıktım gitiim....
Aman ha dikkat edin sizinde başınıza gelebilir...Emin olmasan hareket etmemek gerek...