Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..iyi fikir bence mutlu abi..değerlendirmek gerek...şahsen sınav haftam falan olmassa see sewe....

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar abant gezisi hakkında ne düşünüyorsunuz...Haziran ayında nasipse...Kesin bir karar vermek için biraz erken ama en azından fikir olur gelebilecekler arasında..Eğer gideceksek Yeliz hanımında dediği gibi yolda konvoya katılacağız...Ama henüz karar vermeden isim belirtmek istemediim...Anca beraber kanca beraber. :D İnşallah bir aksilik çıkmazda beraberce gideriz...

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=38939&page=3

ben o tarihlerde nefes bile alamıyorum işten dolayı ama gelmeye çalışırım.

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakarya milletinin güzel insanları sizde resimlerinizde çok güzel çıkmışınız

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aralar fazla online olmamıyom kusura bakmayın zaman buldukça bakıyorum biraz öleee geziniyorum ama fazla kalamıyoz napalım iş olmadan olmuyo hele bide söz konusu benim iş kolik olduğum düşünülürse.! :p olay ortada buluştuğumuz o günde fazla kalamadım biliyosunuz daha rahat bir zamanda inşallah.!

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aralar fazla online olmamıyom kusura bakmayın zaman buldukça bakıyorum biraz öleee geziniyorum ama fazla kalamıyoz napalım iş olmadan olmuyo hele bide söz konusu benim iş kolik olduğum düşünülürse.! :p olay ortada buluştuğumuz o günde fazla kalamadım biliyosunuz daha rahat bir zamanda inşallah.!

Bir dahakine bol bol görüşürüz İnşallah Erhan'ım...şöyle mangal keyfinede hayır demezsin heralde... :D İş olsunda bu zamanda,gönüller bir olur merak etme...Allah bozmasın inşallah....Bu arada senin dükkana gelmek istedim geçenlerde ama bulamadımm...Ankara caddesinde Ziraat bankasından çarşıya doğru tüm tel marketlere baktım,ama göremedimm...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yagcilardan ziraat bankasina gelmeden solda kaliyo abi ben gittim ordan biliyorum :)