Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah dediğiniz olur mangal falan dersek gelmiyecek olanda gelir şöyle sapanca da bayağı güzel olacak şimdiden hayalini kurmaya başladım bile.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah dediğiniz olur mangal falan dersek gelmiyecek olanda gelir şöyle sapanca da bayağı güzel olacak şimdiden hayalini kurmaya başladım bile.

:D :D :D Olur Aşkın...Sapanca olur,Poyrazlar olur,Akyazıya gideriz Osman'ların mekana balık yemeğe,Kartepeye çıkarız icab ederse..seçenek çok nasılsa... :D :D Yalnız resimleri çekerken aslında arabaları hilal şeklinde park edip çekecektik..Aklımdaydı aslında ama unuttum...neyse bir dahakine inşallah... :D

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..mutlu abi aslında bi kapalı otoparkta çekilssek ii olur....

Olabilir gerçektende..Biliyorsun iki tane var Adada.Ada AVM,birde merkezdeki otopark....Ada avm için sabah erken gitmemiz gerekir...Onuda mangal gününe denk getiririz..Önce foto çeker sonra mangala gideriz..Yada bir hafta sonu haberleşiriz erken kalkabilen gelir sadece foto çeker,sonra yukarıda sinemada sıkı bir film seyredebiliriz.. :D
--------------------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar birde şöyle bir durum var..Acaba bizde yaparmıyız...Opelim.net sticker'leri alırmıyız veya yaptırırmıyız..

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=38251

Son düzenleme:

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra h ve gtc bölümünde bizim grubun ismiyle dalga gecmişler''.....buraya: ne o pazar yeri gibi!'' buna güzel bi cevap verelim biz kimseyi satmaz vede pazarlamayız:^/

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.....toplanalım birleşelim bilmem neyciler buraya ... gibi grup isimleriyle dalga gecmişler..

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merak etme Ali...Aytekin abi espri yapmış.. :D ..Biz daha iyiyiz diyerek rekabet ortamı oluşturmayı düşünüyor..Böylece aktiviteler hız kazanabilir ve kalabalıklaşabiliriz..
Bak adamlar sticker bile yapmışlar..Bizde yok sticker,tabi dalga geçerler... :D

Son düzenleme:

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istediğiniz sticker olsun konusalım babamın cok reklamcı tanıdıgı var cıkarırız ama bize özel bir isim olmalı bence sakarya ile opelim net birleşimi bir logo gibi...act gibi ön cam üstüne.....

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..ahali be ayna buldum sonunda...gariptir ama çiftini 80 liraya buldum...istanbulda biyerden..gittigidiyordan ticaret yapıolar..inşallah sıkıntı çıkmas..hepinize öneriyorum,..