Safranbolu'da kaza ve görüntüleri.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Islak yolda bu kadar sürat yapmak ne kadar mantıklı.ben yol ıslakken orta Şeride geçip 70 de gidiyorum.allah Rahmet eylesin,sürücü sağ kurtulduğuna sevinemeyebilir bildiğim kadarıyla artık cinayetten yargılanılıyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Tek söylenecek bir şey var oda eceline susamak dedikleri sanırım bu olsa gerek...

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her ikisi de araçtan fırlamış. Sürücü (aynı zamanda kaymakam şoförü) 22 , ölen kişi 23 yaşındaymış.

Görüntülere göre gerçekten süratli olduğunu varsayarak:

Umarım en ağır cezayı alır. Ve yine umarım vicdanı ömür boyu yakasını serbest bırakmaz, her fırsatta kendi ölmüş olmayı tercih eder.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıslak zemin ve arkadan itişin zararları kazanın oluşumunda etkenler. ıslak zeminde gaza asılmasa araç arkadan kaymayacaktı. :(
olaydan 15 dakika önce oradaydım eve gitmiştim. ölen hakkı ile az çok muhabbetimiz vardı. mehmetide az çok tanırdım. ikisine üzüldüm. zil zurna sarhoşlarmış. polis bir abimizin dediğine göre yukarda uygulama yapmışlar durmamış alkollü olduğu için. ehliyeti kaptırırsa kaymakam şöförü olduğu için işinden olacaktı. zaten videodada hemen polis çıkıyor o aradan. mehmetin durumu iyi ama kafa gidip geliyormuş. hakkıyı ise dün defnettik.
ailesine allah sabır versin. çok kötü durumdalar.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ve paranın gücü ve yandaşlığın gücü. şöför şuanda dışarda. görünce şok oldum. işin içinde uyuşturucuda varmış sanırım... mehmetin babası akp'de karabükte hatrı sayılır kişiler...