saci dokulenler

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar saç dökülmesinde en deneyimli benimdir sanırım üzerime tanımam allahıma şükürler olsun ben saçlarımı kurtardım valla saçlı olmak ve sert saça sahip olmak mükemmel bişey, öncelikle 26 yaşındayım 5 yıldır hiç durmadan saçlarım dökülüyodu ve her hafta ona rağmen fön çektiriyodum yemin ederim hergün bi avuç dolusu saçım dökülüyodu saçım serçe parmak uzunluğunda olmasına rağmen dipleri çok boşluklu gözüküyodu şimdi gelelim çözüme : ilk önce bioksin kullandım fayda etmedi snra lacina kullandım oda fayda etmedi snra bir kaç hafta hakiki zeytin yağını saçım sürüp sabunu ile yıkadım olmadı, yani yemediğim şey kalmadı, ben tesadüfen birini tanıdım açıkçası adamın adını bilmiyorum tesadüfen ilaç dağıtan biriymiş şimdi unuttum meslek dalını, ona sordum minoksili önerdi bu ilacın aslında başka bişey için yapıldığını ama yan etkisi olarak saç çıkardığını söyledi onu dene dedi aldım son umut olarak kullandım ama okadar faydasını görmedim snra o sinirden saçımı kestirmeye karar verdim kuaförüm kazıtmaya yanaşmasada zorla yaptırdım ve makine ilede diplerini iyice kazıttım jiletten snra yani :) ve hemen peşinden ince zımpara ile kafamın derisi soyulana kadar arkadaşım kazıdı ve peşinden en kötüsü sarmısak ile bide yaktık :( o acı çok fena.. ve taktım fesimi 20 gün kapalı gezdim çünkü kafamı kabuk bağladı altından ne çıkacağını umtla bekledim ve şuan 3 ay oldu size yemin ediyorum hergün saçlarımı bastıra bastıra silkiyorum ama bitane saç teli görmedim daha :) ve daha sık daha gür hemde sert ve açık olan yanlarımda geri geldi şuan fönümüde çektiriyorum haftada 3 gün valla taş gibi :) 3 ay önce uzıcakmı diye hergünüm ızdırap geçerken sabrettim saçlara kavuştum valla süper bişey :)
Şaka heralde???

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yoo gerçek
ama yapacak cesaret yok çoğu kişide-ben dahil:D

keşke askerde yapsaydım diyorum şuanda:D

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yoo gerçek
ama yapacak cesaret yok çoğu kişide-ben dahil:D

keşke askerde yapsaydım diyorum şuanda:D

Aynen öyle, keşke bende askerde yaptırsaydım diyorum... Kaç kez berber kapısından döndüm, kazıtayım diye gittim ama cesaret edemedim.. Ancak bu mesajı okuyunca bu sene yaparım artık diyorum.. Gerçi şuan işim filan yok, eğer yaz aylarında da bir iş bulamazsam kazıtırım..

Ama iş bulursam sanırım yine aynı tas aynı hamam...

Çok duydum çünkü kazıtıp saçı gürleşen insanı..

onurartvin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım niye şaka olsun buyur gel bayrampaşadayım gözlerinle gör ve şahitlerimide gör aynen dediğim gibi zımpara ile kan gelene kadar kazıdım çünkü kanın kafada etkisi büyük. bu arada doktora gitmek isteyen varsa eğer 500 evlerde hastanede iranlı bi doktor var oda %100 sonuç veriyo valla benim arkadaş gitti ona annından bile saç çıktı :) bu arada oda minoksil kullanıyo ama herkezde etki yapacağını sanmıyorum bu ilacın,

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sac ekimi sosyal insanlar icin cok zor. cunku fue yonteminde sac koku alinan yerler kabuk bagliyor. 1 hafta boyunca krem ile besliyorsunuz. ekilen yerler de keza ayni sekilde. tabi 1 hafta sonra kabuklar dusuyor ama yara izleri yine kaliyor ve eger saciniz ciddi anlamda cok seyrek veya alnin sag sol kenarlari gibi sacin neredeyse kalmadigi yerlere ektiriyorsaniz oralarda nokta nokta izler 2 aya kadar kaliyor. samimi soyleyeyim ben oyle gezemezdim. ancak askere giderken kazitip ektirebilirim. dondugumde yaralar kapanmis olur diye. minoksil in faydasini gormedim diyen duymadim daha(3aydan uzun kullanan 1.agizlardan). benim kafa derimde yeni sac cikmasindan oturu surekli bir kasinti hali var. ama sonuc tatmin edici. :)

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım niye şaka olsun buyur gel bayrampaşadayım gözlerinle gör ve şahitlerimide gör aynen dediğim gibi zımpara ile kan gelene kadar kazıdım çünkü kanın kafada etkisi büyük. bu arada doktora gitmek isteyen varsa eğer 500 evlerde hastanede iranlı bi doktor var oda %100 sonuç veriyo valla benim arkadaş gitti ona annından bile saç çıktı :) bu arada oda minoksil kullanıyo ama herkezde etki yapacağını sanmıyorum bu ilacın,
İranlı dr arkadaşına ne yapmışki anında saç çıkmış :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim ben bir geleyim yanına az bi konuşalım olmazsa ben de zımparalarım kafayı :D sanki saç ektirince acımıyor mu sen doğru diyorsan doğrudur tabii biz sadece şaırdık zımparaladım deyince ,ayrıca su doktora da vaktin olursa bir gidelim bakalım bana ne diyecek ben fazla kafama takmamakla birlikte dökülen kısımda tekrar saçlarım çıksa sevindirik olurum :D

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
organizasyon düzenleyelim.. arkadaşı hepberaber ziyaret edelim :D

benim de önler ve tepe epey bir açıldı

onurartvin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar organizyasyon için ücret 250 tl :D TÜRKİYENİN HER YERİNEden otobüs ile alınır gidiş dönüş pilavcı mehmet abi, kartal bagaj baklava ücrete tabidir :))