saci dokulenler

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
halen saçı bol oluo da hızlı dökülme yaşayanlara bi tavsiye,
hanım tvdeki otla tedavi anlatan adamlardan duymuş, çok hızlı döküldüğü bi dönem uyguladım dökülmeyi epey yavaşlatmıştı.
1 bardak süt içerisine 1 çay kaşığı kuru maya katıp içiyodum haftada 1 bardak
gerçekten dökülme miktarı oldukça azaldı

tabi kaçınılmaz olanı geciktirmekten başka işe yaramıyor orası ayrı :rolleyes:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.yuvedali.com/
bu linki de inceleyin arkadaşlar belki faydasını görürsünüz çıkmadık candan umut kesilmez :D
yalnız su 180 günlük sonuca bakar mısınız insan atar da biraz destekli atar :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi en fazla önleyen ürünlere inanırım
giden geri gelir mi hiç :)

90 günlük kullanımdaki fotolarda dikkat edersen, abinin saçlar uzamakla kalmamış ten rengi de beyazlamış akça pakça olmuş :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi en fazla önleyen ürünlere inanırım
giden geri gelir mi hiç :)

90 günlük kullanımdaki fotolarda dikkat edersen, abinin saçlar uzamakla kalmamış ten rengi de beyazlamış akça pakça olmuş :D
gerçi aynı yerde beni var alnında ama :D
valla Hakan ilk mesajımda da yazdım rogaine için doktor etkisi gerçek demişti bana ben birçok ürün kullandım hepsi fasa fiso bence kacınılmaz sonucu belki bir nebze yavaşlatır ama asla önlemez, özellikle ırsi bir sorunsa, bu yüzden ben hiç kafama takmıyorum doktor sımdı erken ekersek ektiğimiz yerler kalır senin yerler dokülür yine olmaz az daha zaman gecsın öyle ekelim demişti ve tek seansta hallederizsenin sorununu demişti onu bekliyorum ektireceğim birçok arkadaşım ektirdi kuzenim ektirdi öyle çim adam mevzuu da olmadı gayet güzel sonuçlar

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benim o kadar çok açılmadı idare ediyorum da açılsa da o kadar para vermem.
bu satten sonra imajım o kadar para etmez :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede saç gür ama babamın ve amcamın kafalarında baya bir kellik var jöle wax falan kullanıyorum bu yüzden arada bir 3 numara yaptırıp saçları canlandırmaya çalışıyorum allaha şükür şimdilik dökülme falan yok :)

onurartvin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar saç dökülmesinde en deneyimli benimdir sanırım üzerime tanımam allahıma şükürler olsun ben saçlarımı kurtardım valla saçlı olmak ve sert saça sahip olmak mükemmel bişey, öncelikle 26 yaşındayım 5 yıldır hiç durmadan saçlarım dökülüyodu ve her hafta ona rağmen fön çektiriyodum yemin ederim hergün bi avuç dolusu saçım dökülüyodu saçım serçe parmak uzunluğunda olmasına rağmen dipleri çok boşluklu gözüküyodu şimdi gelelim çözüme : ilk önce bioksin kullandım fayda etmedi snra lacina kullandım oda fayda etmedi snra bir kaç hafta hakiki zeytin yağını saçım sürüp sabunu ile yıkadım olmadı, yani yemediğim şey kalmadı, ben tesadüfen birini tanıdım açıkçası adamın adını bilmiyorum tesadüfen ilaç dağıtan biriymiş şimdi unuttum meslek dalını, ona sordum minoksili önerdi bu ilacın aslında başka bişey için yapıldığını ama yan etkisi olarak saç çıkardığını söyledi onu dene dedi aldım son umut olarak kullandım ama okadar faydasını görmedim snra o sinirden saçımı kestirmeye karar verdim kuaförüm kazıtmaya yanaşmasada zorla yaptırdım ve makine ilede diplerini iyice kazıttım jiletten snra yani :) ve hemen peşinden ince zımpara ile kafamın derisi soyulana kadar arkadaşım kazıdı ve peşinden en kötüsü sarmısak ile bide yaktık :( o acı çok fena.. ve taktım fesimi 20 gün kapalı gezdim çünkü kafamı kabuk bağladı altından ne çıkacağını umtla bekledim ve şuan 3 ay oldu size yemin ediyorum hergün saçlarımı bastıra bastıra silkiyorum ama bitane saç teli görmedim daha :) ve daha sık daha gür hemde sert ve açık olan yanlarımda geri geldi şuan fönümüde çektiriyorum haftada 3 gün valla taş gibi :) 3 ay önce uzıcakmı diye hergünüm ızdırap geçerken sabrettim saçlara kavuştum valla süper bişey :)