Sabahları tek marsla çalışmaması sorunu

Osman5461

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamın aleyküm arkalarında bende corsa C 1.3 dizel aracında sabahları soğukkanlı genelde tek marsla deil 2 Marsta çalışıyor çalışırkende araç sarsılıyor baktirdim volant dediler sayede oynar volatta 1700 istediler işçilik hariç kimisi kizdirma bujilerindende yapar diyen oldu sabite cevir volanti diyende oldu sabitin kompile volant baskı balata setine 900 istediler luk marka kararsiz kaldım konuylailgili yardimci olan varmi

alfonsonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorunları ben de yaşıyordum, hem genel bakım hemde bu sorun için aracı servise götürdüm önce yakıt hortumu delinmiş dediler tamam degistik, sonra mazot pompası degistik sonra enjektör dediler enjektör püskürtme kısmı değişti yine olmadı fatura 4500 tl oldu, en sonunda enjektorlere ilaç uygulayacağız dediler o da yapıldı şimdi araç rolantisi kararsız debriiyaja bastigimda devirleniyor. Artık otobüse biniyorum opel servisi sağolsun.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamın aleyküm arkalarında bende corsa C 1.3 dizel aracında sabahları soğukkanlı genelde tek marsla deil 2 Marsta çalışıyor çalışırkende araç sarsılıyor baktirdim volant dediler sayede oynar volatta 1700 istediler işçilik hariç kimisi kizdirma bujilerindende yapar diyen oldu sabite cevir volanti diyende oldu sabitin kompile volant baskı balata setine 900 istediler luk marka kararsiz kaldım konuylailgili yardimci olan varmi

oynar volantla tek marşta çalışmanın alakası olmamalı bence. oynar volantlı arabayı çalıştırırken debriyaja basıp çalıştırabilrisiniz volant lak luk yapmasın diye onun harici volanla bi işiniz yok aracı çalıştırırken.

soğuk motor geç çalışma aküden, kızdırma bujilerinden yakıt geri kaçırma sorunundan yada enjektörlerden olabilir.

aracınızda fazla yakma duman atma sorunu yoksa ve arıza ışığıda yanmıyorsa depoya würthün enjektör temizleyicisinden atın 2000 devir üstü gazlayarak kullanın bir miktar enjektörlere faydası olur.