SA 530 Corsa ;)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan cenker.. park ampulünü değiştirmek için farı komple mi söktün yoksa içeriden mi değiştirdin?

Araçlarınızda mercekli far - normal far farkı var sanırım. Ondan seninki daha zor olabilir efe kardeş :)

;Hoşbulduk Araçlar Aynı Plakalarda Benzer :)
Projeler Elbet Var
Proje Olmadan Olmaz Ama Herşey 20 Mayıstan Sonra Montajlanacak :)
Bu Arada Sis Farı Arıyorum Orjinal Yardımcı Olabilirmisiniz ?

Orjinal sis farı işi zor. Çıkmacılara bakacaksın ayda yılda bir denk gelirse artık. Ben onu bıraktım power led döşedim gündüz farı oldu...Aşağıdaki konuda bi göz at istersen :)

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=77288

CenKeRS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cenker sis farı iiçin pazr yerini araştır eğer orada bulmazsan alınık kısmına konu a elinde olan varsa yarcımdı olur

bu arada corsa ampul değiştirmek tam eziyet tampon far aşağıda desem yalan olmazzz
Valla Ben Hiç Eziyet Çekmedim Tampon Vs Hiç İnmedi :) Sadece Far Değişiminde İndiricem :)
Orjinal sis farı işi zor. Çıkmacılara bakacaksın ayda yılda bir denk gelirse artık. Ben onu bıraktım power led döşedim gündüz farı oldu...Aşağıdaki konuda bi göz at istersen :)

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=77288

Konuya Baktım Çok Güzel Yapılmış Elinize Sağlık :)
Bende USA Park-Sis Sevdası Var :) Ne Yapıp Ne Edip Orjinal Sis Bulmam Lazım :D

CenKeRS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yokmu Başka yorum :D

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçın güzel görünüyor güle güle kullan. Yaptığın işlemlere gelince stikerler bence kötü olmuş, stoplar siyah film ile kaplansa daha güzel olur. Ön kromların kaplanması ise gayet başarılı.
Sis farı konusuna gelince en garanti servise taktırman veya orjinal malzemeleri alıp kendin bir elektrikçiye taktırabilirsin. Yan sanayi sisler var ama kesinlikle uzakdur çok kötü görünüyorlar.

Ahmet Altınçubuk

CenKeRS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oluruna bırak demiş Sıla ;) Bizim arabanın resimler 2-3 mesaj gördü yüzüne bakan olmadı beğenmediler :D
Aynen :D
Araçın güzel görünüyor güle güle kullan. Yaptığın işlemlere gelince stikerler bence kötü olmuş, stoplar siyah film ile kaplansa daha güzel olur. Ön kromların kaplanması ise gayet başarılı.
Sis farı konusuna gelince en garanti servise taktırman veya orjinal malzemeleri alıp kendin bir elektrikçiye taktırabilirsin. Yan sanayi sisler var ama kesinlikle uzakdur çok kötü görünüyorlar.
Ahmet Altınçubuk

Şimdiki Araçlarımın Hepsinin Stoplar Kırmızıydı Siyah Stoplar Eskide Kaldı Bence :)
Sticker Severim Bana Göre Aracı Güzel Gösterir Abartmamak Şekli İle :)
Sisler İçin Servise Bırakıcam Aracı..

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız düz enjoy spor paketli değil belirtmek istedim.

Arka stopları kırmızı yerine siyah yaparsanız aracın rengine daha uyumlu bir görünüm sağlar.

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence servise bırakma. parçalı alıp ustana taktır. maliyrtin düşecektir. eğer hoşuna giderse gsi ızgara da takabilirsin. ben bir gün takacağım:)

astraturbo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah allah kaza bela vermesin

dsc00727oj.jpg

CenKeRS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız düz enjoy spor paketli değil belirtmek istedim.

Arka stopları kırmızı yerine siyah yaparsanız aracın rengine daha uyumlu bir görünüm sağlar.
Aracım Spor Paket İçi Gri Renk Normallerinde Siyah
bence servise bırakma. parçalı alıp ustana taktır. maliyrtin düşecektir. eğer hoşuna giderse gsi ızgara da takabilirsin. ben bir gün takacağım:)
GSI Izgara Çok Pahaalı :D :D
maşallah allah kaza bela vermesin

dsc00727oj.jpg

Teşekkür Ederim :)