s.u.v araç seçimi

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
captıva kıa nissan
ikinci el temiz captiva bencede en mantıklısı ama illaki sıfır alacaksam önce kıa 2. ihtimal nissan

astram5537

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tiguan 1.4 tsı ların yakıt tüketimi kaçtır arkadaşlar bilen varmı acaba

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pek suv değil ama birde 3008 bak derim crossover. ben feline aldım adaptif bixenon deri ısıtmalı koltuk dizel otomatik şanzıman cam tavan sedef renk grip control head up ekran liste uzun çok tatminkar. yakıt istanbul şehir içi 6.6lt tüketiyor 1500kg toplam ağırlığı ben 60.000tl ye aldım . mazeme kalitesi çok iyi torpido yumşak mazemeden yapılmış . vectra c mi çok severdim ama hiç aratmadı. oldukça memnun kaldım. sen genede almasanda bir bak

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
duster ,kaşgai .asx. cuk . muk bunlar dandik ötesi...
captiva sorunlu bi araç diye biliyorum .
bu sınıfta dizel alacağım diyorsan fiyatlar hayli yüksek bahsettiğin paraya gidip dandik bi suv almaktansa kral bi sedan alıp tadını çıkarmak daha mantıklı geldi bana
suv alacaksan ömürlük olsun. sağlam olsun , konforlu olsun diyorsan ( ki bu segmentte amaç bu olmalı ) daha yüksek bi mebla lazım ( bu sınıfın orta kalite de olan araçları RAV-4 ve CR-V gibi 90,000 lira civarı çünki ) yada ikinci ele yöneleceksin ?
bu kadar para ikinci ele verilip riske edilirmi oda ayrı bi handikap tabi . tanıdık bildik araç olmadıktan sonra bence verilmez.:?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Fiyatları emsallerine oranla daha cazip geldiği için Nissan qashqai ve Captiva ilgimi çekiyor. Gönül daha iyilerini ister ama, daha iyileri için de daha fazla bütçe lazım, bütçe sınırlı olunca doğal olarak seçenekler de sınırlı oluyor :(. Geçenlerde arkadaşımın yeni aldığı dizel Nissan Qashqai aracı ile biraz şehir içinde gezindik, ne yalan söyleyeyim aracı beklentilerimden daha iyi buldum. Captiva, Qashqai'ye göre biraz daha heybetli, ama ne sorunu var bilmiyorum, başka bir arkadaşım geçen sene "0" km olarak Captiva almıştı, o arkadaşım Captiva'dan şimdilik memnun ama aracın sorunlu olduğunu ifade eden arkadaşımız konuyu biraz daha açarsa bilgilenmemiz açısından iyi olur.

astram5537

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaskai

savaş abi kaskaiyi bende yakından inceledim.dış görüntü gayet hoş.yanlız malzeme kalitesine gelince cok düşşük geldi bana diğer yandan vergi ve yakıt avantajı olarak gayet olumlu.benim araç astra h 2006 model lpg li.arkadaşlar sedan bi araçta olabilir demiş ama amacım farklı bir sınıfta araç kullanmak.bütçemde aşağı yukarı belli.aslında gönlümde yatan insignia ama lpg problemi çözülmedikçe oda zor bütün arkadaşlara tşkkr.

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savas abi kasgai bildigin gibi degil.inan kalibinin arabasi degil.bi yakit avantaji var o kadar ama jip binecen yakitini dusunecen bu celiskili bi durum...bi sure sonra sagindan solundan ses gelmeye basliyor.konfor yok gibi bisey.
O yuzden ya adam akilli jip alcan yada iyi bi sedan alacan...
Captivaya bulasma demisti bi ozel servisteki usta ordan aklimda kalmis oyle ayrintisini bilmem.:)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Keşke X5 leri, Range Rover veya Jeep leri ucuza verselerde alsak, ama maddi imkanlar sınırlı olunca mecburen bu araçlar ön plana çıkıyor, hatta otomatik vites versiyonu olsa benim gözümde Duster bile fazlasıyla iş görür :).