s.u.v araç seçimi

astram5537

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 55.000 60.000 arası yakıtı ve vergisi normal modelli bir s.u.v almayı düşünüyorum.nissan kaskai,ix 35.kıa sportage.asx mıtsubishi .bu modellerde sadece nissana lpg takılabiliyor.benzinlilerin sarfiyyatı biraz yüksek.dizellerin fiyatıda yüksek geliyor.

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nissan Renault motorunu kullanıyor zaten. Benimde hoşuma gidiyordu ama malzeme kalitesi işçilik sizi tatmin edermi bilemem. Bu arada forumda bir arkadaş Asx'e lpg uygulaması yapmıştı. Sadece nissan'a takılıyor diye bir durum söz konusu değil. Asx'i tavsiye ederim nissan yerine ;)

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alın en fullunden bı duster 50 bine bakın keyfinize 1.5 dci 110 ps 4x4 en fullerinde esp filanda var ki bence o araca esp şart :) fazla yuksek suratte kullanmıycaksanız guzelde.. ekonomiktir görünüşüde güzeldir :)

astram5537

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.u.v

Kardeş dediğin gibi nissanın malzeme kalitesi çok düşük geldi bana.gittim inceledim.duster ise şeklen hoşuma gitmiyor.yorumlar için teşekkürler

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi 55 yada 60 bin ne nissan a verilir, ne kia ya nede mitsubishi ye verilir. bence yazık. sınıflarında o parayı haketmediklerini düşünüyorum. normal sedan ve daha çok özellikli araç daha iyi bir tercih olabilir.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. el sorun değilse CR-V RAV4 Captiva gibi araçlarda düşünüle bilir. CR-V benim favorim :)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elimde dizel suzuki grand vitara 2008 model 55 binde sürekli 4 çeker jip var , asla kaza boya darbe yok, ilgilenirsen telefon bırakabilirim özelden :)

M8402

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de aynı araçlar arasından seçimimi kia sportage'dan yana kullandım. Donanım ve tasarım sebebiyle bu tercihi yaptım. Ledli far, start stop, cam tavan, geri vites kamerası gibi donanımlar senin için çok şart değilse aynı paraya alınacak araç tiguan 1.4 tsi sport&style.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Temiz az kullanılmış, yüksek model bir ikinci el düşünürsen Captiva olabilir.