S Dizayn krom kapı kolları

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: S Dizayn krom kapı kolları

hosta link' Alıntı:
Siyahta nasıl durur nerdine son hafta sonunu bekleyin arkadaşlar  :-\  Belki çok ön plana çıkacak ama deneyeceğim siparişini verdim  okkk

Koyu renklerde nasıl duracağını bende çok merak ediyorum ve merakla bekliyorum o zaman. :)

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

S-design cam çıtası konusunda 51. Sayfada siyah renkte krom kapı kolu r resimleri var

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlker16 link' Alıntı:
S-design cam çıtası konusunda 51. Sayfada siyah renkte krom kapı kolu r resimleri var

Evet o resme bende baktım ama pek aydınlatıcı değil. ևünü cam çıtaları takılmadan resim çekilimiş bu nedenle bütünlük sağlanmamış. Hoş durmamış açıkcası Umarım çıtalarla, filmli camlarla ve SPORT JANTLAR la  ;D güzel bir bütünlük sağlar. dancee

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hosta link' Alıntı:
Evet o resme bende baktım ama pek aydınlatıcı değil. ևünü cam çıtaları takılmadan resim çekilimiş bu nedenle bütünlük sağlanmamış. Hoş durmamış açıkcası Umarım çıtalarla, filmli camlarla ve SPORT JANTLAR la  ;D güzel bir bütünlük sağlar. dancee
Yağmurdan dolayı citalari takamadim, hatta kapı kollarını taktiktan hemen sonra yağdı ama sağlam yapışmış birşey olmadı

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kapı kollarım ve çıtalarım,yağmurlardan dolayı beklemede :( birtürlü takamadım....

Roland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hosta link' Alıntı:
Siyahta nasıl durur nerdine son hafta sonunu bekleyin arkadaşlar  :-\  Belki çok ön plana çıkacak ama deneyeceğim siparişini verdim  okkk

Hocam kromları taktınız mı nasıl oldu?