S Dizayn krom kapı kolları

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi
M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: S Dizayn krom kapı kolları

Hayırlı olsun kardeşim. Mükemmel duruyor :) artıları eksileri nelerdir?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

mucahitduran link' Alıntı:
Hayırlı olsun kardeşim. Mükemmel duruyor :) artıları eksileri nelerdir?
Saol kardeşim benim. Artıları çok hoş bir görüntüsü var ve fiyatı uygun. Eksileri köşelerde detaya inince hafif kusurlar var. Benim gibi titiz birinin notu 10 üzerinden 9.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Saol kardeşim benim. Artıları çok hoş bir görüntüsü var ve fiyatı uygun. Eksileri köşelerde detaya inince hafif kusurlar var. Benim gibi titiz birinin notu 10 üzerinden 9.

Sen orjinal astra krom cam çıtasında kusur bulmuş adamsın onlar senin için teferruat :D (ama harbiden kusurlu) :F

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Sen orjinal astra krom cam çıtasında kusur bulmuş adamsın onlar senin için teferruat :D (ama harbiden kusurlu) :F

Biliyorsun mükemmeliyetçi bir insanım, orijinal kromlarda da birçok kusur var bana göre. 40 liraya güzel bir ürün kapı kromları.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Biliyorsun mükemmeliyetçi bir insanım, orijinal kromlarda da birçok kusur var bana göre. 40 liraya güzel bir ürün kapı kromları.

Ama bizim yapıştırdığımız çıta gibisi yok haa... Sağına bakıyorum, soluna bakıyorum yok arkadaş :D eline sağlık kardeşim...

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Ama bizim yapıştırdığımız çıta gibisi yok haa... Sağına bakıyorum, soluna bakıyorum yok arkadaş :D eline sağlık kardeşim...

Biz yapıştırınca öyle oluyor. S dizayn ayna altındaki o büyük boşlukları neden bırakmış halen anlamadım  :)

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun çok yakışmış,benim sedanda gümüş gri biliyorsun,nasıl durur,tavsiye edermisin almam için....

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

cenko link' Alıntı:
Hayırlı olsun çok yakışmış,benim sedanda gümüş gri biliyorsun,nasıl durur,tavsiye edermisin almam için....

Kemal abi teşekkürler, abi zevk meselesi bana güzel görünür gibi geliyor. Krom seven biriyim araca değer katıyor küçük dokunuşlarla. Ben tavsiye ederim.

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gule gule kullanin krom kapi kolu siyah araca yakismiyor bence ama beyazda gayet sık olmus cıtalarla beraber