ruhsat yardımı??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostlar; aracı yeni aldım sayılır, araç astra EDITION 2OOO ama ruhsatta NB yazıyor, dolayısıyla noter kloz'unda kasko değerleri farklı, kasko yapacağım içinde NB'nin kasko bedeli daha düşük, yani allah vermesin ama araç pert olsa enaz 2000YTL zarardayım. Soru şu acaba ruhsatmı yanlış yoksa astraların tüm modelleri NB olarak mı geçiyor

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
NB zaten arabanın sedan olduğunun göstergesi,yani senin donanımınla ilgili birşey değil aslında.Opelde sedanlar NB olarak ifade ediliyor ve senin donanım seviyeni ruhsata işlemeleri gerekiyordu.Sanırım bunu atlamışlar dikkatsiz memurlar.Yani sedan olan bütün astralar - astra NB dir

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Experience' Alıntı:
NB zaten arabanın sedan olduğunun göstergesi,yani senin donanımınla ilgili birşey değil aslında.Opelde sedanlar NB olarak ifade ediliyor ve senin donanım seviyeni ruhsata işlemeleri gerekiyordu.Sanırım bunu atlamışlar dikkatsiz memurlar.Yani sedan olan bütün astralar - astra NB dir

Yanlış anlamadıysam; Ruhsattaki araç tipi kısmına: 'ASTRA 1.6 NB EDITION 2000' yazmaları gerekiyor. Peki ben bunu nasıl düzeltireceğim bu dikkatsiz memurlara, ekstra bir muayene felan isterlermi acaba?

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
İşin o kısmını bilemeyecegim ama her halikarda uğrayıp,başvurman gerekiyor.Umarım seni uğraştırmadan da işini hallederler bir şekilde.Şu bile olabilir,belki de adamların sisteminde 2000 edition verileri bulunkuyordur-girilmemiştir.Ben herşeyi bekliyorum şahsen.Ama inşallah ugrasmazsın bu kadar

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amin, devletimin memurlarını uğraştırmam inşallah:p

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
En kısa zamanda git düzelttir bi problem olacağını sanmıyorum ...

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende şasi no yanlış yazıodu trafiğe gittim adam daksille sildi :) sora bi makinaya soktu tekrar mühür vurdu.masraf falan çıakrmadı

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aldıgımda motor hacmini 1598 yazcaklarına 2598 yazmıştı memur arkadaş beygir gücünü ise 95 yazmışlardı motor degişti ama beygir gücü hala 95 duruyor.Dikkatsiz memur yuzunden işlerim 1 gün gecikmişti.

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benim ruhsatta njoy yazıyo... kasko bedeli 25,000 ytl'ymiş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...