Rölanti dalgalanması

Josey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar
1.4 opel corsa 1999 model aracimda arac dururken devir saati 900-1000 devir arasi oynuyor araba icindende titreme hissediliyor.seyir halindeyken hic bir sikinti yok benzinde 100km yol yaptim ayni gazdada ayni ustaya göturdüm üst kapagi sokmemiz gerekiyor dedi sizin gorusleriniz nelerdir şimdiden tesekurler

mitat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaz kelebeği kirli. hatta araba rölantide stop bile eder.korkulacak bir durum değil. yaptırmasan bile birşey olmaz araba stop eder o da rölantide.
benim başıma iki defa geldi. gaz kelebeğinin sökülüp balata spreyi ile temizlenip takılması lazım. ama bu işlemden sonra arabaya adaptasyon yapılması şart.
50 tl ye halledilir.

Josey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Stop etme şuanlık söz konusu deil tavsiyeniz icin tesekurler saolun

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
_

gaz kelebeği kirli. hatta araba rölantide stop bile eder.korkulacak bir durum değil. yaptırmasan bile birşey olmaz araba stop eder o da rölantide.
benim başıma iki defa geldi. gaz kelebeğinin sökülüp balata spreyi ile temizlenip takılması lazım. ama bu işlemden sonra arabaya adaptasyon yapılması şart.
50 tl ye halledilir.

Aynı belirtileri gösteren en az 5 ihtimal daha var bu kadar net konuşmasaydınız :))

peaceloving

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
_

Merhaba arkadaşlar
1.4 opel corsa 1999 model aracimda arac dururken devir saati 900-1000 devir arasi oynuyor araba icindende titreme hissediliyor.seyir halindeyken hic bir sikinti yok benzinde 100km yol yaptim ayni gazdada ayni ustaya göturdüm üst kapagi sokmemiz gerekiyor dedi sizin gorusleriniz nelerdir şimdiden tesekurler
lpg takılalı kaç km oldu, arıza lambası yakıyor mu bunları da yazarsanız daha sağlıklı yorumlar alırsınız. Ayrıca motor açmak çok maliyetli bir iş, en son ihtimal.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aracı sürekli şehir içi ve sakin mi kullanıyorsunuz?

Josey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg takılalı kaç km oldu, arıza lambası yakıyor mu bunları da yazarsanız daha sağlıklı yorumlar alırsınız. Ayrıca motor açmak çok maliyetli bir iş, en son ihtimal.

110.000km de lpg takilmis suan 187 binde motor ariza lambasi felan yanmiyor hic

Josey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et