Roboski palavrası!

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar terörle mücadelede görev almış biri olarak günlerdir basında ve siyasilerin ağzında dolaşan bu roboski palavrası beni fazlasıyla rahatsız ediyor.Herifler pkk adına kaçakçılık yapıyor, bebek katilinin resmi olan tişörtlerle dolaşıyor, bunların adı masum köylü oluyor!Neymiş paraları yokmuş ailelerini geçindiriyorlarmış!Ama o kaçakçılıkta benim askerime polisime sıkılan mermileri alan paraların elde edildiğini, bir askeri karakola yada bir polis karakoluna düzenlenecek saldırı için cephane taşındığını kimse söylemiyor!Neymiş masum köylüymüş!Biz dağlarda operasyonlarda o masum köylüleri hep eşşeklerin koyunların ineklerin üstlerinde doçka parçaları, kalaşnikoflar, el bombaları, mayınlar, tabancalar, cephaneler taşırken yakaladık!Kaçak çayların içinde cephaneler taşıyorlar, ekmek parası diyorlardı.Bir döküyorsun çuvalı içi cephanelik!Sonra bunlar masum köylü!Sonra terörle mücadelenin adı katliam oluyor!Ellerine sağlık mehmetim!Sana silah sıkan sana sıkılan silahın parasını kazandıran kim varsa ver hak ettiği dersi!O teröristlere masum köylü diyen, şehidine ihanet etmiştir arkadaş!

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gariban, yiyecek ekmeği yok, hizmet yok vs diyerek kaçakçılığın yasal bir şey gibi gösterilmesi de hükümetimiz sayesinde oldu. yazıklar olsun gerçekten.her türlü kaçağa hayır!

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya kendinizi boşuna yormayın arkadaşlar bu ülkede kaçakçılık yapanlara tazminat ödendiğini hatırlatmak isterim. Boşuna parçalamayın kendinizi.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o masum köylülerin cenazesini tasiyan ambulanslarda pkk bayragi vardi yanilmiyorsam.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar terörle mücadelede görev almış biri olarak günlerdir basında ve siyasilerin ağzında dolaşan bu roboski palavrası beni fazlasıyla rahatsız ediyor.Herifler pkk adına kaçakçılık yapıyor, bebek katilinin resmi olan tişörtlerle dolaşıyor, bunların adı masum köylü oluyor!Neymiş paraları yokmuş ailelerini geçindiriyorlarmış!Ama o kaçakçılıkta benim askerime polisime sıkılan mermileri alan paraların elde edildiğini, bir askeri karakola yada bir polis karakoluna düzenlenecek saldırı için cephane taşındığını kimse söylemiyor!Neymiş masum köylüymüş!Biz dağlarda operasyonlarda o masum köylüleri hep eşşeklerin koyunların ineklerin üstlerinde doçka parçaları, kalaşnikoflar, el bombaları, mayınlar, tabancalar, cephaneler taşırken yakaladık!Kaçak çayların içinde cephaneler taşıyorlar, ekmek parası diyorlardı.Bir döküyorsun çuvalı içi cephanelik!Sonra bunlar masum köylü!Sonra terörle mücadelenin adı katliam oluyor!Ellerine sağlık mehmetim!Sana silah sıkan sana sıkılan silahın parasını kazandıran kim varsa ver hak ettiği dersi!O teröristlere masum köylü diyen, şehidine ihanet etmiştir arkadaş!
Abi söylediklerine tamamen katılıyorum ordu mensuplarından biri olarak adamların yaptıkları da malesef hükümet sayesinde haklı duruma geçti(kaçakçılık):mad: sen bu ülkeye hizmet etmek için canını tehlikeye atanları içeri at yada dolaylı yoldan ortadan kaldır bu teröristleri baş tacı yap:mad: yazık günah ya bir asker bir polis yada bir sivil vatandaş kolay yetişmiyor madem ekmek parasıysa elinden de iş gelmiyorsa git bir devletin açtığı meslek edindirme kursuna hem cebine harçlık koyuyorlar hemde kursu bitirince iş buluyorlar ama kaçakçılıkta ki para onun alacağı maaştan çok tabi yarın öbür gün kendi ailesinden biride şehit olunca lanet okurlar meydanlarda gösteriş yaparlar timsah göz yaşı dökerler(bu dediklerim sadece o tipteki insanlar içindir asla bir genelleme yapmıyorum kimse yanlış anlamasın) bir kaç kez fullden mazot aldımda teröristlere finansal destek sağladığını düuyunca başımdan kaynar sular döküldü kedime lanet:mad: okudum bence bu idam işini kaldırarak hiçte iyi etmediler

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bugün adamlar 3 KM boru hattı çekmiş kaçak mazot için. Bugün ülkeye giren kaçak sigaranın haddi hesabı kalmadı. Saymak ile bitmez. Almış başını gitmiş. Sürekli kamuoyuna pompalanan bir konu var. Oda analar ağlamasın mevzusu.

Her şehit cenazesinde analar ağlamasın denmekte. Ama buradan bir kez daha söylüyorum. Şehit ana ve babalarına eğer ki sizlerin üzerinden siyaset taparak it tayfası ile anlaşma yapılır adına da analar babalar ağlamasın denir ise emin olun evlatlarınızın kemikleri sızlar... o yüzden bu söylemlerden uzak durun. Bu ülkede analar da ağlayacak babalar da ağlayacak çocuklar da yetim kalacak kadınlar da dul kalacak ama bu ülke bölünmeyecek bu ülkenin bayrağında ki kırmızıyı boya sanmayın binlerce şehit kanı var. Bunu unutmayın.. aklınızın bir köşesinde olsun. Bizlerin ataları kocaman mermileri omuzlayan yiğitler idi... bizlerin anaları kağnılar da mermi taşıyacakgız diye çocukları soğuktan donan anaların veballerini ödüyemeyiz...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
birde ben şunu anlamıyorum üniversitedeki kendine solcu diyen gençlik gidip bu adamlara destek oluyor eylemler yapıyorlar bunlar için bu kadar mı insan böcek beyinli olur üniversiteye gelmiş koskoca bir birey olmuş insan nasıl gerçekleri göremez

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Zaten adamların bel kemiklerinin tamamı üniversite mezunlarından... ama bu adamlar şunun farkında değil bu ülkenin üniversitesinde bu ülkenin vatandaşlarının vergisi ile açılmış bir ülkede okudun. Bunlar adam olmaz. Nafile... ama şu da var. Bu ülkede terörden beslenmeyen çok... ya değilse geçen hazırlanan raporda 7000 kişi silahlı gücü var. Türk ordusu eğer ki bu 7000 kişiyi ezip geçemiyor ise bu işin içinde başka iş var demektir...

Bugün 7000 kişiyi ezemez isek yarın ne olacağı belli olmaz...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Zaten adamların bel kemiklerinin tamamı üniversite mezunlarından... ama bu adamlar şunun farkında değil bu ülkenin üniversitesinde bu ülkenin vatandaşlarının vergisi ile açılmış bir ülkede okudun. Bunlar adam olmaz. Nafile... ama şu da var. Bu ülkede terörden beslenmeyen çok... ya değilse geçen hazırlanan raporda 7000 kişi silahlı gücü var. Türk ordusu eğer ki bu 7000 kişiyi ezip geçemiyor ise bu işin içinde başka iş var demektir...

Bugün 7000 kişiyi ezemez isek yarın ne olacağı belli olmaz...
istense 7000 kişiyi bitirmek bir gün sürmez ama istenmiyor malesef adamlar geliyor karakola saldırıyor elini kolunu sallayarak gidiyor sen emir bekliyorsun takibata çıkmak için yada takibattasın bir yerden sonra diğer birliğin kontrol alanı peşindeki adamları bırakıyorsun diğer birlik bulsun da yok etsin diye diğer birlik tam techizat hazırlanıp unimoga veya helikoptere binip gelene kadar adam ya köye iniyor üst baş değiştiriyor sivil hayata geçiyor yada sınırı geçip kuzey ırağa irana suriyeye kaçıyor

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
birde ben şunu anlamıyorum üniversitedeki kendine solcu diyen gençlik gidip bu adamlara destek oluyor eylemler yapıyorlar bunlar için bu kadar mı insan böcek beyinli olur üniversiteye gelmiş koskoca bir birey olmuş insan nasıl gerçekleri göremez

Bir de Ertuğrul Kürkçü gibi ş..... ler var değil mi? :mad: Eminim dava arkadaşlarının kemikleri sızlıyordur.