Radyo kanallari kayboldu

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen hafta cumartesi gunu Prag a gittim. aracimi da amsterdam havaalanina biraktim. yani cumartesi sabah 6 dan carsamba gunu aksam 5 e kadar arac orda kaldi. geri dondugumde sorunsuz calisti ama radyo kanallari 87.5 e donmus. yani sifirlamis kendini. bunu neden yapar acaba. simdi araci daha uzun sure biryerde birakmaya tirsiyorum.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Radyo kanallari kayboldu

bana 2 ayda 3 kez oldu servise gittim makineye bağladılar hiçbirşey bulamadılar ancak 1 aydır falan bir sorun yok

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arac uzun sure bekleyince mi yapiyor sizde de?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende hiç birşey yokken akşam normal kapattım sabah gittiğimde herşey sıfırlanmıştı serviste akü devre dışı kaldığı için güç kesilmiştir sıfırlanmıştr dediler ama böyle bişey bulamadılar sonra araştırınca

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

1. TP tuşuna basınca sıfrlanma oluyor
2. olarak yedek anahtarla çalıştırınca kayboluyormuş.
Ama belki başka bir sebebide olabilir.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimkine yedek anahtar sebep olmuş olabilir birkaç kere değiştirmiştim ayrıca bu kanal aramada çok saçma yada ben beceremiyorum ileri aramaya basıorum 2-3 kez arıyor sonra kayıtlı kanallara atlıyor direk yardım edebilecek varmı bu konuda

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TP tusuna basilinca nasil bir sifirlama oluyor. bastigin andami yoksa TP modu acikken mi?

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

TP modu açıkken olması gerek.
astraowner link' Alıntı:
benimkine yedek anahtar sebep olmuş olabilir birkaç kere değiştirmiştim ayrıca bu kanal aramada çok saçma yada ben beceremiyorum ileri aramaya basıorum 2-3 kez arıyor sonra kayıtlı kanallara atlıyor direk yardım edebilecek varmı bu konuda
Sn.astraowner
O büyük yuvarlağın üzerine  radyo modundayken bir kez basın orda "radyo kanalları" diye bir şey olması lazım. Bulunduğunuz konumda ne kadar radyo çekiyorsa orda isimleriyle beraber yazıyor. Ondan sonra numaralara uzun basarak radyoları kaydedebilirsiniz. 6*6=36 kanal fovorilere kayıt yapabilrisniz.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zaten kanallar kayıtlı ama mesela ben büyük yuvarlağı çevirerek kanal aramak istemiyorum onun yerine kayıtlı kanallara ulaşımı sağlayan 1-2-3-4-5-6 nın üstündeki sola ve sağa olan okları kulanıyorum başta arama yapıyor daha sonra direk benim kaydettiğim kanallara atlıyor

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Pardon yanlış anlamışım. Tüm kanallar kayıtlı olduğu için benim aracımda kanal arama ihtiyacı duymuyorum dolayısıyla, sizin dediğiniz şekilde kanal aramanın düzgün bir şekilde nasıl yapılacağı hakkında bilgim yok.