radyatör

rıza_71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese iyi günler arkadaşlar. İmkanların kısıtlı olduğu bi yerdeyim şuan. Astra g aracım radyatörden su sızdırıyor değiştirmeye karar verdim. Ne yazık ki bulunduğum yerde servis de yok kaliteli ustada.Burdaki ustalar da iyi kötü anlar işten, onları küçümsemek istemiyorum.
1)Radyatörü burada değiştirsem sorun olur mu??
2)Çok iyi işçilik ustalık gerektiren bir iş mi bu?
3)Burda yaptıracak olsam dikkat etmem hususlar nelerdir
4) Radyatör değişim esnasında arabadaki bütün su boşalacak mı (motor içinde su oluyo sanırım o da boşalacak mı, yoksa sadece radyatör ve borulardaki su mu boşalacak)
5) Marka olarak da BEHR düşünüyorum.
6) Değişim yapana kadar eksilen suyu tamamlayarak arabama binsem sıkıntı olur mu?? (Haftada 1 Çay bardağı veya en fazla 1 su bardağı kadar eksiltiyor)
BİLGİLERİNİZE, TECRÜBELERİNİZE İHTİYACIM VAR BU KONUDA AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜR EDERİM şimdiden

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Radyatör değişimi sırasında araçta su filan kalmaz. Aslında f kasaların radyatör çok kolay değişiyor hatta kendiniz bile değiştire bilirsiniz. Aracın o kısmından anlayan biri ise kolay bir şekilde değişimi sağlar.

rıza_71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Radyatör değişimi sırasında araçta su filan kalmaz. Aslında f kasaların radyatör çok kolay değişiyor hatta kendiniz bile değiştire bilirsiniz. Aracın o kısmından anlayan biri ise kolay bir şekilde değişimi sağlar.

F kasa dedinizde benim araç G kasa. Yazımda bi yanlışlık olabilir mi? Kolay diyerek benim aracı kastettiyseniz buradaki ustalarda işimi görür yani öyle mi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
F kasa dedinizde benim araç G kasa. Yazımda bi yanlışlık olabilir mi? Kolay diyerek benim aracı kastettiyseniz buradaki ustalarda işimi görür yani öyle mi

F kasalar da çok kolay demek istedim yanlışlık olmasın.

selefkos3334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Radyator fanını dikkatli çıkarsa gerisi kolay. İki civata iki hortum kalıyor geriye

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rıza_71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorduğumda hallederiz abi kolay diyorlar hep. Ne yazıkki eline tornavida alan ustayım diye geçiniyor

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
sorduğumda hallederiz abi kolay diyorlar hep. Ne yazıkki eline tornavida alan ustayım diye geçiniyor

Kendin sağından solundan güzelce bir bak sökersin ya. Sadece iki vida var o kadar. Fan fişini çıkar sonra ayır. Yapamaz isen o zaman el mahkum bir ustaya gidersin.

rıza_71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendin sağından solundan güzelce bir bak sökersin ya. Sadece iki vida var o kadar. Fan fişini çıkar sonra ayır. Yapamaz isen o zaman el mahkum bir ustaya gidersin.

görünüm itibarı ile kolay ama ben yapamam bi usta bulduk onla gidip görüşeceğim iyi diyorlar

abdullah38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim astra g de radyatörde az sızıntı vardı würt sızıntı önleyiciyi kullandım sorunum kalmadı bir hafta sürüyor ama kaçağın düzelmesi toz şeklinde değildir sıvıdır 35tlye almıştım 3 ay oldu sorun yok sıvı olduğu için tıkanmada yapmadı soğutma-ısıtma sistemi gayet güzel çalışıyor tavsiye ederim