R de arabam gitmiyor

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: R de arabam gitmiyor

bende bir bakim :)
kontrol edim ne olur ne olmaz..

buy arda arkadaşım geçmiş olun. inşallah arabanda fazla bir sorun cıkmaz..

polat23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: R de arabam gitmiyor

teşekkürler ama hala anlamış değilim fites nasıl oynama yapar sadece 4 cü fiteste araçtan daha önce kullanmadım 2 arkadasımda sport  var sordum dikkat etmedik hiç dediler dizelle benzin şanzımanı ayrımı ya başka bi servise götürmek dahamı mantıklı aracın farlarını. da değişmesi için e mail atmışlar fabrikaya buharlama var diye enteresan şans ya aslında dikkatimi çeken baskı bitmiş gibi hissetieiyor bazen asılıyon devir 4 5 binde araç yerinde sayıyo gibi ama baskıyla şanzıman farklımı karıştım iyice

ugurkurt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2014 daha 100 km de 4 cü fiteste fites oynuyor

polat23 link' Alıntı:
merhabalar 1.6 edition hb aracım 4 cü fiteste ileri geri oynuyor titreme falan değil diğer fiteslerde herhangi bişi yok 4 te servise götürdüm ustayla beraber bindik tur attık evet dedi fites oynuyor arac kalsın yarın haber veririz ettesi gün aradılar teslim alabilirsiniz sorun ne dedim diğer şanzımanlardada aynısı oluyor denedik dedi böle bişi başına gelen varmı sanki servis ilk defa keşfetti yani aynı şanzımanda olan diğer araçlarda varsa böle bişi direk diyebilirdi eğer bu bi sorunsa yada sizlerin aracında böle sorun yoksa opel e bildirmek isterim sorunlu sanzıman geri çağır tesekkürlet

Benim ilk 3-4 ay içinde öyle bir durum vardı araçta daha belirgindi şimdi o kadar değil şuan hafif titriyormuş gibi, aracım 1,3 CDTİ.