punto 1.2 duologic mi? corsa 1.2 eastronic mi?

XMAN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, bende de 2003 corsa 1.2 easytronic var brc lpg kit li merak ettim şehir içi ,şehir dışı nekadar yakıyor.. birde 15 inc jant ve 195/50/15 yakıta etki edermi ?

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hangisi ucuzsa onu al bence

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tercih corsa'dan yana olmuş, aracı aldınız mı?

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel alın bence .

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bayana alıyorsanız motoru konforu bir kenara bırakın kasanın dayanıklılığına aracın güvenliğine bakın aracın işçilik kalitesine bakın derim bunda da zaten corsa tartışmasız ön planda gelir..

bayanlar genelde hepsi olmasada biraz hoyrat ve hor kullanırlar birazda dikkatsiz ben fiatın hiç bir aracına güvenmem kaza anında en düşük hızlarda bile araçları kağıt gibi oluyor araç namına ortada bir şey kalmıyor..

önemli olan aracının kaskosunun sigortasının olması değil o aracın içinden canlı çıkmak diye düşünüyorum..

fiatı sadece ticaride bence düşünülmesi gerekir bunun dışında fiatın bence hiç bir aracını opelle kıyaslamamak gerekir zira en başda dediğim bu fiatada has bir şey değil bütün italyanlarda olan bir şey dayanıksız nazik ve kötü işçilik

gönlümün sultanı kralı her zaman alfa 156 2.5 v6 98-01 arasında belli sayıda üretildi harika bir motoru var ama işde alfa nın işçiliği nazik araba bu korkular olmasa zamanında sıfırı 60 küsurdu şimdi ikinci elde fiyatları 20 lere düşmüş alırdım tam alınıcak araba..