pug 306 GTI'mı - 206 RC mi???

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar herkese;

Arkadaşlar bir tanıdığım 23 bin TL'ye kadar performansı iyi olan coupe bir araç almaya karar verdi.
Açıkçası bu iki araba arasında kaldık.İki araçta 2.0 180HP
306 GTI çok keyifli araç fakat temizini bulmak çok zor.km si düşük olanlar var ama güven olmuyor.
206 RC nin nasıl olduğunu bilmiyoruz.Spor koltuklar vs olması cezbediyor gerçekten.

Bu durumda siz ne önerirsiniz? bu araçları karşılaştırıp tecrübelerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

NOT : 23 bin tl den fazla olmaması gerek arabanın bu şartla başka coupe araba önerilerinizide bekliyorum..

Son düzenleme:

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
206 nın modası geçti artık bence 306:D yanlız o fiyatlar biraz yüksek değilmi? 16 17 gibi yapılı bulunur diye tahmın ediyorum:)

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğimiz şu eski kasa 306 gti lardanmı yoksa yenisi falan çıktı onlardan mı anlamadımki gerçi pekde peugeot serisinide bilmem ama performans için opeli tercih etseniz hani astra gsi mesela bertone cpe falan veya opc serisi tek geçerim...peugeot a para vermem,ama konumuza dönersek 206 mı - 306 gti mı ....206 tasarım ödülü fln almıştı daha hoş duruyo yani onu tercih ederim...

bu arada bu 306 gti ları baya uzatan osman diye bir kardeşimiz (astra gsi) var videolarını izledim de çok sağlam maşallah arabası yaw

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler:) Astra GSI düşündük ama vazgeçtik sonra.Astra Bertone var aklımızda ama onların 2.0 motorları da çok pahalı 23 bin TL'yi aşıyor.

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada vardı ya o fiyatlara bence iyi bir araştır.hemen alma aldıktan sonra insan ''ya keşke diyor '' ama geç oluyor ..elinde paran hazırsa bekle acele etme ayrıca şu an araç almak için ters bir zaman gibi geliyor bana..üstelik sana sağlam bi bertone veya 2.2 si süper olur gibime geliyor....

ayrıca alırsın 306 gti 206 gti ..gelir bi gt,veya gsi ezer vallaha üzlün sonra heleki bizim ankarada çok deli gençler var :)

http://www.sahibinden.com/_2000_mod...ull_full_-92WQQaXQQ12689217WQQpXQQdisplayitem

Son düzenleme: