Profesyonel Bakım Kampanyası

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Opel yetkili servislerinde 3 yaş ve üzeri opeller için periyodik bakım 400TL bazı dizel motor tipleri için 550TL değerlendirmek isteyen arkadaşların bilgisine. Muhtemelen yağ, yağ filtresi, hava filtresi ve polen filtresini kapsıyor. Kampanya temmuz ayı sonuna kadar geçerli.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-07-05-22-30-02-324_com.android.chrome.png
    Screenshot_2018-07-05-22-30-02-324_com.android.chrome.png
    100.3 KB · Görüntüleme: 512

neco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence fiyat çok iyi , bakım yaptırmak isteyenler kaçırmasın..

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Mayıs ayında 5 yaş ve üstü 300 TL idi

Entigin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben dün yaptırdım. aracım Astra 1.6 cdti 136 hp, 550 tl ödedim. yağ değişimi ve hava, yakıt, yağ ve polen filtrelerinin değişimini içeriyor. Rutin bakım ile aynı. bu arada klima bakımı da yaptırdım. Sitede 120 tl yazıyor ama 100 tl'ye yaptırdım. Klimayı özel bir cihaza bağlayıp sisteme solüsyon verip klima boru ve tesisatının içini temizliyorlar. Uzun yola çıkacağım ve arabada çocuk var o nedenle yaptırayım dedim, yoksa şart değil gibi.

Araç 45.000 km'de olunca balataları da değiştirelim mi dediler, el mecbur peki dedim ve bile bile kazığı da yedim. Ön arka balata değişimi toplam 760 tl tuttu, o da Opel fix indirimi ileymiş. Tabi GM marka takıyorlar ve delphi, trw gibi markalara göre pahalı. Balata fiyatlarını da bilgi amacıyla ekliyorum, görüldüğü gibi sadece parçalar 555 tl tutuyor. Bu açıdan bakınca işçilik ve yetkili servis faktörüyle 760 çok da değil gibi ama bu açı kazık açısı :)
https://www.onlineyedekparca.com/urun/opel-astra-j-arka-fren-balata-takimi-orjinal-gm
https://www.onlineyedekparca.com/urun/opel-astra-j-1-6-dizel-on-fren-balatasi-orjinal

Son düzenleme:

Gönen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 yasında araç sahiplerine ..bindirim ..nasıl olsa 2 yıl mecbur anlayışı.ondan sonra da fiyat yarıya indirelim.20 yıl öncede aynı zinniyetti şimdide aynı.değişen hiçbirşey yok opel cephesinden.

Burgaz39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel yetkili servislerinde 3 yaş ve üzeri opeller için periyodik bakım 400TL bazı dizel motor tipleri için 550TL değerlendirmek isteyen arkadaşların bilgisine. Muhtemelen yağ, yağ filtresi, hava filtresi ve polen filtresini kapsıyor. Kampanya temmuz ayı sonuna kadar geçerli.
400 TL ye hangi araç bakımı merak ettim. 2014 1.6 dizel aracım için 550 dediler. Ben filtre ve motor yağını kendim aldım. Onları kullanın diyorum kabul etmiyorlar. Filtreler bosch yağ motul 5w30. Özel servise gidip gözümün önünde bakım yaptırmak içimi rahatlatıyor açıkçası.

Entigin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
400 TL ye hangi araç bakımı merak ettim. 2014 1.6 dizel aracım için 550 dediler. Ben filtre ve motor yağını kendim aldım. Onları kullanın diyorum kabul etmiyorlar. Filtreler bosch yağ motul 5w30. Özel servise gidip gözümün önünde bakım yaptırmak içimi rahatlatıyor açıkçası.
Benzinli modeller 400 tl

• Beğen
Tepkiler: Burgaz39

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bugün aracı bakıma götürdüm 400 TL bakım fiyatı. Motor yağı değişimi öncesi eski yağın temizlenmesini istedim würthün ürünü 70tl onların makineyle temizlemesi 140tl. Würthü tercih ettim. Fren hidroliği değişimi için de 40tl ödeme yaptım toplam 510 lira civarı bir şey tuttu.
Sabah 9 randevusuna erkenden gelmiştim saat 11.50 oldu araba hala arka taraftaydı içeriye alamadılar/almadılar. Ben de gittim araba 1 saat içerisinde içeriye gelmezse arabaya bakım yapmadan verin dedim. Yarım saat sonra öğlen yemeğine çıkacaklar zaten alsak da bakım yetişmez dediler. İyi tamam arabamı istiyorum dedim. Arabayı içeriye aldılar o sırada ben istemiyorum dedim. Ustaları geldi arkadaş yemek paydosuna arabanız bitince çıkacak dedi öyle ikna oldum.
İlla kavga dövüş mü çıkarmak gerekiyor yani saatinden önce gelmişim adam akıllı işinizi programınızı yapın. Ben sert çıkmasam herhalde benim iş pazartesine kalırdı (cumartesi 3e kadar çalışıyorlar).

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bugün aracı bakıma götürdüm 400 TL bakım fiyatı. Motor yağı değişimi öncesi eski yağın temizlenmesini istedim würthün ürünü 70tl onların makineyle temizlemesi 140tl. Würthü tercih ettim. Fren hidroliği değişimi için de 40tl ödeme yaptım toplam 510 lira civarı bir şey tuttu.
Sabah 9 randevusuna erkenden gelmiştim saat 11.50 oldu araba hala arka taraftaydı içeriye alamadılar/almadılar. Ben de gittim araba 1 saat içerisinde içeriye gelmezse arabaya bakım yapmadan verin dedim. Yarım saat sonra öğlen yemeğine çıkacaklar zaten alsak da bakım yetişmez dediler. İyi tamam arabamı istiyorum dedim. Arabayı içeriye aldılar o sırada ben istemiyorum dedim. Ustaları geldi arkadaş yemek paydosuna arabanız bitince çıkacak dedi öyle ikna oldum.
İlla kavga dövüş mü çıkarmak gerekiyor yani saatinden önce gelmişim adam akıllı işinizi programınızı yapın. Ben sert çıkmasam herhalde benim iş pazartesine kalırdı (cumartesi 3e kadar çalışıyorlar).

Malesef ülkemizin en büyük sorunu plansız iş yapmak ne devlet kurumlarımız ne özel sektör bir türlü öğrenemedik planlı çalışmayı. Heryerde bir numaratör vs ama olmuyor olmuyor olmuyor.

Entigin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tekrar başlamış olan kampanyadır.

3 yaş üstü 1.6 dizel araçlar için 499 tl fiyat verdiler. Rutin bakım.