Potoshop beni delirtiyorrrrrrrrrrrrrr

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yav canim kardeslerim ne diyorsunuz bir fikrinizi bana diyiverin.
Tamam cok guzel resimler ortaya cikiyorda.
NEDEN SATILIGA CIKAN ARABALARIN RESIMLERI BILE photoshoplu ?

Emek sanat gorsellik cok guzelde Su arabalari photoshopta gostermek yerine Resimde degil gercek gorsellikte insanlar arabalarini Gosterse?
Yav dibim dustu hic almayacagim araba gittim bi bakayim diye Yahu birak goruntuyu araba berbattttttttt

Ne diyorsunuz ?
Tamam kendi emeklerimiz adi altinda resimler cok guzelde Gercek hayattaki Satilik ilanlarindaki Yalan resimlere ne diyorsunuz ?
Yahu orjinal olarak ilan verseler Bukadar mi zor olur. Insanlarin hayalleri yikiliyor yaa :(

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmaz abi fatoş olmadan sahtekarlık olmadan satış yapılır mı hiç_?:D (lafım kendini akıllı sanan gerizekalı ucubeleredir)

en basiti vesikalık çekerken bile fatoş giriyor işin içine...fotosundan aşık olursun gerçeğini görünce kaçacak delik ararsın :D tecrübeyle sabittir :)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Okan abi bende eski aracımı satarken fotoşoplamıştım. Ama sadece iç mekan fotolarında. Genel toz kir vardı, paspaslar çamurluydu. Hava şartları uygun değildi temizlemeye. Bende bir güzel tozunu aldım çamurunu temizledim koydum ilanlara :D Sonuçta almaya gelen kişi hayal kırıklığına uğramadı tabi havada kaptı :) Misal alttaki fotonun orijinal halini gören belki olumsuz bakardı araca...

big_216870559d0.jpg

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alıcıyı yanıltmak ayrı konu ama ben ilanlara daha düzgün, nitelikli net anlaşılabilir fotolar konulması taraftarıyım..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmaz abi fatoş olmadan sahtekarlık olmadan satış yapılır mı hiç_?:D (lafım kendini akıllı sanan gerizekalı ucubeleredir)

en basiti vesikalık çekerken bile fatoş giriyor işin içine...fotosundan aşık olursun gerçeğini görünce kaçacak delik ararsın :D tecrübeyle sabittir :)

Kerem abı senın vesıkalıklarda ılk resımde shop'a benzıyor :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tv reklamlarında bile oynuyolar
örneğin fiat punto :) reklamda enlemesine geniş yolu kavramış araba sanki wide body varmış gibi görünürken kendisini bi gördük leylek gibi bişey çıktı :)