Port Bagaj Hakkında

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese merhaba. Aracımda port bagaj kullanmayı düşünüyorum. Port bagajım var fakat taşıyıcı ayakları astra j ye uygun değil. Port bagaj kullanan arkadaşlarımız varsa tecrübelerini kısaca aktarabilirler mi? Ayrıca internetteki siteler dışında ve uygun fiyata taşıyıcı ayakları temin edebileceğimiz bildikleri bir yer var mı? Şimdiden teşekkürler ve iyi akşamlar. :)

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Port Bagaj Hakkında

astra h aracim varken oglumun dogdugu sene yazliga giderken bebek arabasi sorun olunca arabayi ilk sene kargo ile bir gun onceden gideceim yere yollamistim'

kafamda o yukuntasiyip hem ruzgar sesi cekecektim hemde fazlanyakit yakacaktim. bence pot bagaj pek kullanisli degil

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Port Bagaj Hakkında

Cosmo link' Alıntı:
astra h aracim varken oglumun dogdugu sene yazliga giderken bebek arabasi sorun olunca arabayi ilk sene kargo ile bir gun onceden gideceim yere yollamistim'

kafamda o yukuntasiyip hem ruzgar sesi cekecektim hemde fazlanyakit yakacaktim. bence pot bagaj pek kullanisli degil
Hocam ben port bagaj kullandım ama bu aracımda değil. Babamın VW Bora aracında var port bagaj, aşırı bir ağırlık yapmıyor zaten limiti 70 kg. Daha fazla yük konmuyor. Bu nedenle ortalama bir kişi fazla taşıyoruz gibi düşünebiliriz. Yüksek hızlara çıkmadıkça da yakıtta çok bariz bir fark olmuyor.