polo 1.4 & corsa 1.4

polo 1.4 & corsa 1.4

• polo

Oy: 21 25.3%
  • corsa

Oy: 62 74.7%

• Kullanılan toplam oy
    83
  • Anket kapatılmış .

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu haftasonu 1.4 Polo TDI 2007 kullandım.Aşırı titriyor ve çok gürültülü bir motoru var ayrıca debriyaj tekliyor ayağımı anlamadım.Corsa kullanmadıgım için bir yorum yapamıycam ama astra 1.3 ctdi göre kıyaslanmıycak bir araç çok aşagıda kalır..
Biraz konu dışı ama polo 1.4 TDI 'ın da clio 1.5 DCI üstün oldugunu havada karada söylebilirim :)

ERDEMS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu haftasonu 1.4 Polo TDI 2007 kullandım.Aşırı titriyor ve çok gürültülü bir motoru var ayrıca debriyaj tekliyor ayağımı anlamadım.Corsa kullanmadıgım için bir yorum yapamıycam ama astra 1.3 ctdi göre kıyaslanmıycak bir araç çok aşagıda kalır..
Biraz konu dışı ama polo 1.4 TDI 'ın da clio 1.5 DCI üstün oldugunu havada karada söylebilirim :)

polo 1.4 tdı 3 silindirli olduğundan biraz fazla ses yapıyor ve performansı düşük.

daha önceden corsayı düşünüyordum ama donanım/fiyat bakımından polo daha iyi bir seçim olacak gibi gözüküyor.

ya 1.4 benzinli polo goal yada 1.4 corsa enjoy+sp

fiyat olarak polo daha uygun ve poloda yol bilgisayarı bile standart

polodaki tek endişem aracın 1013 kg olması ve yol tutuşunun nasıl olduğu

Son düzenleme:

ERDEMS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisinide at çöpe..al peugeot 207 bak keyfine...hepsinden çok daha karizmatik bir araç

aslında iyi bir seçim olabilir.ama fransız arabalarına bir türlü ısınamadım.bir de sadelik ve kalitenin ön planda olmasını istiyorum.onun için sadece alman arabaları hoşuma gidiyor.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yüksek malzeme kalitesi denen polonunkapı tutamaclarındaki kadifemsi kalite hissi veren doku 3 aya soyulmaya başlıyor öyle kaliteye .....:)
alındığı gün elektronik arızalar ıkaran düzinelerce polo var daha yazayımmı.
he illa başka küçük varmı onla kıyaslıyayım derseniz micra ve yaris ki yaris hepsinden güzel...

ERDEMS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa ve polo arasında kalmamın bir sebebi de malzeme kalitesi oldu. poloyu pek tanımıyorum ama dışarıdan da kötü gözükmüyor. corsanın kalitesi de gayet tatmin ediciydi.ama donanım bakımından polo biraz daha zengin olduğu için bana biraz daha cazip geldi.
ama yine de yorumlara göre kararım değişebilir.

Son düzenleme:

mstfmst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
P:)L:)

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Poloda donanım olarak fazla ne var?
Bende alırken ikisinin arasında kalıp donanım ve fiyat avantajı olduğu için cmon aldım. İyikide cmon almışım.

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
POLO nun yakıt konusunda baya cömert olduğunu duymuştum hatta bir arkadaş sırf fazla yaktığı için aracını satılığa çıkartmıştı ama onunki otomatikti bunuda araştır derim.

polatalemdar

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
207 hepsinden 10 kat daha iyi...corsa tipi iyi değil..polo kısmen iyi ama 207 deki karizma hiçbirinde yok..ayrıca donanım olarak da 207 corsa ve polo dan iyii