plastik aksam temizliği

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
abi meguiarsın ürünü vardı bununla ilgili

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vazelin kullan ben öyle yapıyorum. diğer forum sitelerinde çok araştırdım yazın öyle yazıyordu. bende de 2000 astra cd var. pasta cila yaparken plastik aksama da değdirdim pastayı beyaz beyaz leke oldu. temmuz ayında vazelin sürdüm alt marşpiyele kapı çıtalarına çok güzel oldu. şu an tekrar istiyor haftasonu tekrar vazelin sürecem baya idare ediyor temmuzdan beri ilk defa sürmüş olacak haftasonu

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğer forumlarda badem yağı da kullanın yazıyor sakın kullanmayın. ben önce badem yağı kullandım biraz fazla sürmüşüm hep kaportaya aktı leke yaptı çıkmadı. cila ile zorla çıkardım 3-4 seferde. vazelin sürün işinize yarar. biraz toz kapar plastik üzeri ama 1-2 kere yıkatma sonunda aracı toz kapma gidiyor yepyeni plastik aksam oluyor solmamış simsiyah şekilde.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
çağatay esasında vazgeçtim. boyatacağım galiba. sürekli onunla uğraşmaktansa sağlam bi ustada arabanın rengine boyatacağım.
saolasın yinede

dediğin en iyisi aslında ama boyatırken mutlaka astar attır ileride çıkmasın birde pütürlüyse yüzey zımpara yaptır yoksa çok kötü duruyor

SYG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piano black hoş olabilir.Çünkü hepsini griye boyatırsanız aracı boğabilir ;)