Plakaya Şerit Led Uygulaması(Yardım)

mstfgrbz72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plaka lambası kablosu ayrı ayrı geliyor zaten plaka lamba kutusunu çıkarın oradan çıkar kablolar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Plakaya Şerit Led Uygulaması(Yardım)

Paralel cekilmis sayildigi icin bir problem olmaz bende yapmistim aynini ama navi kamerasi yuzunden sacma sapan yaniyordu bi taraf cok bi taraf az :) sonra sariya dondum geri :)

furkan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mstfgrbz72' Alıntı:
Plaka lambası kablosu ayrı ayrı geliyor zaten plaka lamba kutusunu çıkarın oradan çıkar kablolar

Çok Teşekkürler Hocam Sizide Yoruyoruz Böyle :rolleyes:

adRe j' Alıntı:
Paralel cekilmis sayildigi icin bir problem olmaz bende yapmistim aynini ama navi kamerasi yuzunden sacma sapan yaniyordu bi taraf cok bi taraf az :) sonra sariya dondum geri :)

Sağolun Hocam Aklımda Canlandırdım Sonunda Ama Geç Oldu Kısmetse Yarına Artık :angel:

mstfgrbz72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BEYAZMELEK' Alıntı:
mstfgrbz72' Alıntı:

adRe j' Alıntı:

Sağolun Hocam Aklımda Canlandırdım Sonunda Ama Geç Oldu Kısmetse Yarına Artık :angel:

Kedi gözü yapacaksanız bir kerede ikisini yapın aynı kablolara paralel bağlıyorsunuz çünkü
6f04d2241785817cdb676927cdc79442.jpg
a6a401a18cfedd25dc24285c72bf70e8.jpg

furkan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mstfgrbz72' Alıntı:
BEYAZMELEK' Alıntı:

Kedi gözü yapacaksanız bir kerede ikisini yapın aynı kablolara paralel bağlıyorsunuz çünkü
6f04d2241785817cdb676927cdc79442.jpg
a6a401a18cfedd25dc24285c72bf70e8.jpg

Hocam Bilgisizliğimi Affedin Ama Paralel Bağlamak İki + Kutbunu Aynı Yeremi Takmak Oluyor Birde Kedi Gözleri Nasıl Çıkıyor :huh: :s

mstfgrbz72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen artı artıya eksi eksiye kedi gözleri tırnaklı aracın altına uzanırsan tırnakları içeri doğru bastır dışa doğru itekle rahat çıkar bunun detaylı anlatımını Hasan abi forumda yazmıştı yanılmıyorsam

furkan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mstfgrbz72' Alıntı:
Aynen artı artıya eksi eksiye kedi gözleri tırnaklı aracın altına uzanırsan tırnakları içeri doğru bastır dışa doğru itekle rahat çıkar bunun detaylı anlatımını Hasan abi forumda yazmıştı yanılmıyorsam

Hocam Hasan Abi Dremel İle Kesmiş :D :D  Ben Aracıma O Eziyeti Çektiremem :angel: Sağolun Şu Paralel Mevzusu Çok İşime Yaradı Artık Elektronik Aksam Olarakta Birşeyler Yapabilirim Size Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır Çok Sağolun Aracın İşleri Haftasonuna Biter İnşallah Sizden Bol Bol Bahsederim Artık :D :D :D
Birde Konyalımısınız Hocam Tahminimce İsminiz Mustafa Gürbüz Benim Bir Tanıdığım Var Mehmet Gürbüz Akrabalık Varmı Merak Ettim Şimdi :D :D

mstfgrbz72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok hocam ben Batmanlıyım kafana takılan soru olursa sor çekinme kesme işinide ben önceden sıcak su döktükten sonra keskin bıçakla kastıra kastıra açtım ama dikkat et kastırırken sert plastik olduğu için kırmayasın gerçi kırılsada internette çifti 30 40 tl gibi birşey

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Uygulama güzel olmuş. Elinize sağlık. Ama şerit led dışarıda olduğu için etrafa ışık dağıtabilir.
:)
Kedi gözlerini dremel ile açmak en kolayı :) Sonuçta bıçakla yada dremel ile de olsa silikonla yapıştırmak gerekiyor. Dramel de kırılma riski yok ve hiç yorucu değil :)

furkan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

YHasanM' Alıntı:
Uygulama güzel olmuş. Elinize sağlık. Ama şerit led dışarıda olduğu için etrafa ışık dağıtabilir.
:)
Kedi gözlerini dremel ile açmak en kolayı :) Sonuçta bıçakla yada dremel ile de olsa silikonla yapıştırmak gerekiyor. Dramel de kırılma riski yok ve hiç yorucu değil :)

Hocam o kadar aradım bir türlü bulamadım şu dremeli başka bir adı varmı ki  :D