plakaya osram cool blue t10 ampül

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: plakaya osram cool blue t10 ampül

MeRt link' Alıntı:
Eğer bu linketen verdiyseniz siparişi

http://www.hepsiburada.com/Liste/osram-coolblue-t10-5-w-park-ampulu-90c2825cb/productDetails.aspx?productId=otm90c2825cb&categoryId=20024643&SKU=OTM90C2825CB

Altta paket içeriği bölümünde 1 adet diye belirtmişler.

Saçma olan aynı anda verdiğiniz siparişi neden iki farklı paket halinde gönderiyorlar.

Eğer diğer ampul içinde kargo ücreti ödeyecekseniz bence müşteri hizmetleriyle temasa geçip itirazda bulunabilirsiniz.
Paket içeriği 1 adet yazıyor onun farkına varmamışım ama paketi kesip göndermeleri tuhafıma gitti :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
Paket içeriği 1 adet yazıyor onun farkına varmamışım ama paketi kesip göndermeleri tuhafıma gitti :)

Biraz müşteriyi yanıltmaya yönelik bir ilan olmuş  madd

iki katı fiyatla normal paket gönderselerde milleti uğraştırmasalar daha iyi olurmuş  :)

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Biraz müşteriyi yanıltmaya yönelik bir ilan olmuş  madd

iki katı fiyatla normal paket gönderselerde milleti uğraştırmasalar daha iyi olurmuş  :)
aynen öyle diğer yarısıda bugün geldi, bakalım kar yağmazsa akşama takarım. Nasıl kolaymı takılması. Muhtemelen tornavidayı takınca çıkar diye düşünüyorum :) Tırnak kısmı belli oluyormu hiç bakmadım.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
aynen öyle diğer yarısıda bugün geldi, bakalım kar yağmazsa akşama takarım. Nasıl kolaymı takılması. Muhtemelen tornavidayı takınca çıkar diye düşünüyorum :) Tırnak kısmı belli oluyormu hiç bakmadım.

Tırnak kısmı belli oluyor baktığınızda ama tornavidayı iyice ileri yerleştirin hemen tırnağın başlangıcından açılmıyor, çok uğraşırsınız (örnek ben  :) )

İyice derine yerleştirdikten sonra sola doğru hafif esnetince kasa yerinden çıkıyor.

Ampul yuvasıda kasadan döndürülerek ayrılıyor.

Biraz uzun, zor gibi yazdım ama uygulama çok basit  :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

takması kolay ama oncedende dedıgım gıbı led gıbı yanmıyor gece orjınalınden bıraz daha ıyı yanıyor sonradan husranla karsılasmayında..

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
takması kolay ama oncedende dedıgım gıbı led gıbı yanmıyor gece orjınalınden bıraz daha ıyı yanıyor sonradan husranla karsılasmayında..

Ben anlamam bülent abi okadar güzel resim çekmeseydin :) şaka bi yana sarıdan daha iyi durur şimdilik idare etsin daha sonra şu led olayı kesinleşince değişiriz :)

MeRt link' Alıntı:
Tırnak kısmı belli oluyor baktığınızda ama tornavidayı iyice ileri yerleştirin hemen tırnağın başlangıcından açılmıyor, çok uğraşırsınız (örnek ben  :) )

İyice derine yerleştirdikten sonra sola doğru hafif esnetince kasa yerinden çıkıyor.

Ampul yuvasıda kasadan döndürülerek ayrılıyor.

Biraz uzun, zor gibi yazdım ama uygulama çok basit  :)

Tamam hava durumuna göre bakayım takarım akşama ozaman :)

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Vay şık olmuş.. Nasıl bu ledler?Tek parçamı?bende takabilirmiyim?İlla servise yada sanayiyemi gitmek lazım?Kaça mal oldu?Çıkan osramları naptın?en azından onlara el koyim bari :))
Tabi önce aracımın kuruması lazım
:D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugrakorkmaz link' Alıntı:
Vay şık olmuş.. Nasıl bu ledler?Tek parçamı?bende takabilirmiyim?İlla servise yada sanayiyemi gitmek lazım?Kaça mal oldu?ևıkan osramları naptın?en azından onlara el koyim bari :))
Tabi önce aracımın kuruması lazım
:D
kanka bu ledler 3 tane serit halinde ist maslak http://www.fartuning.com/  yaptırdım başka yerde yapacaklarını sanmıyorum araya arıza kesıci koydular fıyat tuzlu    60 tl ama su gelmedıkce patlamazmış.eskilerden 1 takım daha aldım onlarıda tavan lambasına taktım.

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gördüm seninkileri abi ama biraz tuzlı ya al tarafı plaka ampülü dedim. Onun yerine o fiyata kedi gözü led düşünüyorum :)