Plakalik lambasi

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar arac daha elime ulasmadi :) ama bn genede bir sey sormak istiyorum size. Plaka lambalarini beyaz led veya beyaz lambayla degistirmek istiyorum elimdede dealextremeden almis oldugum lambalar var bunlar acaba hata kodu vermeden calisirmi. [img=450x600]http://img.tapatalk.com/d/13/12/27/tavy2ase.jpg[/img]

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Plakalik lambasi

Her led hata verir demek yanlis olmus biraz. Neyse arac geldiginde deneyip burada paylasirim bir hata vercegini sanmiyorum ledlerde 12v yazdigi icin.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Led ler 12 volt ile çalışıyor ama çektiği akım kaç watt standart lambadan daha az akım çektiği için lambayı arızalanmış olarak görecek ve arıza uyarısı çıkacaktır normal beyaz ampülde sorun çıkmaz illa led istiyorsanız direnç takılı canbus tipi ledler var.

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu led konusunda cok bilgili degilim ama baska yerde okudugum kadariyla. Degerleri salliyorum. Normalde ledler 2v cektigi icin araba anlamiyor ve ariza isigi yakiyor ama bu aldigim led icin cektigi v 5 oldugu icin ariza vermiyor araba diye biliyorum.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Muarrem link' Alıntı:
Her led hata verir demek yanlis olmus biraz. Neyse arac geldiginde deneyip burada paylasirim bir hata vercegini sanmiyorum ledlerde 12v yazdigi icin.

Herhalde bu forumda plaka aydınlatması için en fazla alternatif deneyen kişi benimdir ve henüz arıza uyarısı vermeyen bir led çeşidi görmedim.  :)

12v 5w değerlerinde en azından 10 farklı ürün denedim ve yinede arıza uyarısı vermeyen bir ürün keşfedemedim.
Hatta şuanda kullandığım 12v 5w Philips ledler de arıza uyarısı veriyor.  

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Muarrem link' Alıntı:
Yanliş olan nedir...?
Takin görün hata verip vermedigini.

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu forumdada bir arkadas bende olan ledi takmis ve uyari almamis gozunuzden kacti sanirim :). Telefondan girdigim icin direk linki atamiyorum ama konu astra full led uygulamasi arkadasin nickide hllb

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Herhalde bu forumda plaka aydınlatması için en fazla alternatif deneyen kişi benimdir ve henüz arıza uyarısı vermeyen bir led çeşidi görmedim.  :)

12v 5w değerlerinde en azından 10 farklı ürün denedim ve yinede arıza uyarısı vermeyen bir ürün keşfedemedim.
Hatta şuanda kullandığım 12v 5w Philips ledler de arıza uyarısı veriyor.  

O ürünün  linkini bana özelden gönderebilir misin Mertcim :)

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et